הרצח של לנדי פראגה גויבּורו אירע זמן קצר אחרי שהיא חשפה את מיקומה בסטורי שלה, כך לפי ההערכות של חוקרי המשטרה. גורם המעורה בפרטי החקירה סיפר לכלי התקשורת באקוודור שזמן קצר לפני שאושיית הרשת הצעירה נורתה למוות, היא העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה של מנה במסעדה שבה שהתה.

פראגה נרצחה ב-28 באפריל במסעדה בעיר קוובדו, מזרח אקוודור. בתיעוד ממצלמות האבטחה אפשר לראות כיצד היא נורתה למוות מטווח קרוב על ידי שני מתנקשים. המשטרה פתחה במצוד אחרי השניים, אך הם טרם נעצרו. כעת עלתה סברה שהשניים גילו את מקום הימצאה של אושיית הרשת בגלל תמונה של מנת סביצ'ה ייחודית שהיא צילמה זמן קצר קודם לכן.

המניע לרצח עדיין לא ברור, אולם עלתה סברה שפראגה נורתה למוות בגלל הקשר שלה – לכאורה – לסוחר הסמים לאנדרו נוררו. בדצמבר 2023, רשויות החוק התירו לפרסם תכתובות בין העבריין ומנהל החשבונות שלו, חליבה אנגולו, ובה השניים הזכירו את שמה של פראגה.

חליבה כתב לנוררו שהמשטרה שאלה אותו לגבי אושיית הרשת הצעירה, ועל כך הוא ענה: "אם אשתי תשמע משהו לגביה, אני גמור. אחי, אסור שהשם שלה יצא בשום מקום. אחרת העולם שלי יתרסק". סוחר הסמים נרצח מאז מאחורי הסורגים.

 

הפרקליטות המחוזית מעולם לא המליצה להגיש כתב אישום נגד פראגה, או אפילו לחקור אותה, למרות ששמה הוזכר בשיחה עם נוררו. בעקבות הרצח, הותר לפרסום כי נמצאו תמונות שלה בחפציו של סוחר הסמים, כמו גם ראיות שמצביעות על כך שהוא קנה לה מכונית ואפילו דירה. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות הרצח של אושיית הרשת.