פנסיונר ממדינת אוהיו, ארה"ב, נעצר והואשם ברצח לאחר שירה למוות בנהגת אוּבּר שנשלחה לביתו כדי לאסוף חבילה. ב-25 במרץ, ויליאם ברוק (81) הזעיק כוחות רפואה ומשטרה לביתו בעיר סאות' צ'ארלסטון בעקבות המקרה. לטענתו, הוא ירה בנהגת, לוליטה הול (61), אחרי שהיא ניסתה לשדוד אותו. היא פונתה במצב אנוש לבית החולים, שם כל שנותר לעשות היה לקבוע את מותה.

לפי ממצאי החקירה, ברוק היה קורבן של ניסיון הונאה מוקדם יותר באותו יום. בן ה-81 קיבל בשעות הבוקר שיחות טלפון מאדם שהזדהה כאיש חוק שעובד בבית משפט. האיש אמר לברוק שהוא חייב לשלם ערבות על סך 12 אלף דולר עבור "קרוב משפחה שלו שנמצא במעצר". כשברוק סירב, האיש איים לרצוח אותו ואת בן משפחתו אם לא יקבל את הכסף.

הול נשלחה לביתו של ברוק מאוחר יותר באותו כדי "לאסוף חבילה". נכון לעכשיו, לא ברור אם האיש שהתקשר לברוק היה זה ששלח אותה או סייען כלשהו אחר. לפי ההערכות, הנהגת לא ידעה על שיחות הטלפון שהוא קיבל בשעות הבוקר.

כשהול הגיעה לביתו של ברוק, בן ה-81 יצא אליה עם אקדח שלוף ודרש ממנה לחשוף בפניו את זהות המתקשר. בתיעוד ממצלמת המכונית אפשר לראות את הנהגת קוראת לעזרה, אך ללא הועיל. לפי דוח החקירה, ברוק גם לקח לה את הטלפון הנייד בשלב מסוים ולא נתן לה לעזוב.

הול נורתה על ידי ברוק שלוש פעמיים באותו יום. להערכת החוקרים, היא נורתה בפעם הראשונה אחרי שניסתה לברוח ועוד פעמיים לאחר שהתפתח מאבק בין השניים, במהלכו הפנסיונר נפגע בראשו. לאחר מכן, הוא התקשר למוקד 911.

ברוק הואשם בסדרת עברות פליליות, כולל רצח ותקיפה בנסיבות מחמירות. במידה והוא יורשע במעשיו, בית המשפט צפוי לגזור עליו מאסר עולם. בן ה-81 כפר בהאשמות נגדו. משטרת אוהיו ממשיכה לחקור במקביל את ניסיון ההונאה.