טרגדיה במזרח הרחוק שם אם צעירה נהרגה כתוצאה מתאונה מחרידה, בזמן שבנה הצעיר נפצע באורח קל. על פי הפרסומים בכלי התקשורת באינדונזיה, התקרית התחוללה בחצר בית אחרי שהקורבן ניסתה לעזור לכלי רכב לצאת מהמקום – והכל תועד במצלמת האבטחה.

בסרטון אפשר לראות את הרגע שבו הרכב השחור מתקשה לצאת מהחצר. שתי נשים נמצאות במקום, אחת מהן עם בנה, ומנסות להכווין את הנהג ללא הואיל. בשלב מסוים, אחת הנשים ניגשת אל השער ומנסה לפתוח אותו באופן ידני. לפתע, השער מתמוטט ונופל על האישה ובנה.

View this post on Instagram

A post shared by smartgram (@smart.gram)

האישה השנייה מנסה להרים את השער בעצמה, אבל לא מצליחה. תריסר אנשים רצים אז למוקד התקרית בשביל לעזור לחלץ את שני הפצועים. כשהם מצליחים לבסוף להרים את השער הכבד, האם ובנה מתגלים מתחתיו.

עדי ראייה סיפרו שהאם והילד, שפרטי זהותו וגילו לא נחשפו בכלי התקשורת, פונו לקבלת סיוע רפואי. "היא הייתה מחוסרת הכרה אחרי שקיבלה מכה חזקה לראש", סיפר אחד האנשים שרצו למקום. רופאים עשו ככל שביכולתם כדי לייצב את מצבה, אך לבסוף לא נותרה להם ברירה אלא לקבוע את מותה.

הילד שרד את התקרית בנס ואובחן עם שברים בכמה אזורים בגופו. המשטרה המקומית אישרה מאוחר יותר את הפרטים ופרסמה כי נפתחה חקירה של נסיבות התאונה הקטלנית.