7 בני אדם נשרפו למוות ועוד עשרות אנשים נפצעו בהתלקחות של מיכלית דלק שהתהפכה כתוצאה מתאונת דרכים בעיר פואבלוויאחו, צפון המדינה. עוברי אורח תיעדו את התקרית המחרידה, שהתחוללה בזמן שתושבי האזור ניסו לשאוב בנזין מכלי הרכב המסחרי.

עשרות אנשים נראו מתגודדים סביב המשאית ומנסים למלא מיכלים שונים בדלק שנשפך מן המיכל. בין האנשים שצולמו בסביבת כלי הרכב ניתן היה לראות גם שוטרים שעמדו מנגד ופשוט בהו באלו שעמדו סמוך למשאית. לפתע, הדלק שבמיכל הוצת ולהבות התפשטו סביב כל הנוכחים.

בשעות האחרונות דווח כי 7 אנשים נהרגו כתוצאה מהטרגדיה האיומה, בזמן ש-49 פצועים פונו לבתי חולים באזור העיר ברנקייה. בשעות האחרונות, פורסמו ברשתות החברתיות תמונות ממבצע החילוץ של הפצועים, בהן ניתן לראות גם את גופותיהם השרופות של הקורבנות. גורמים המעורים בפרטי התקרית טענו כי שוטרים מקומיים ניסו ככל שביכולתם להרחיק אנשים מהאזור, אבל הם לא הצליחו להשתלט על ההמולה.

קרלוס קייסדו, מושל מחוז מגדלה הקולומביאני, התייחס לטרגדיה בשיחה עם כתבים מקומיים ואמר כי היא מציגה את המציאות היומיומית של תושבי האזור המוכה בעוני קיצוני. "האוכלוסייה שחיה שם נואשת", אמר. "מדובר באנשים שחיים בין שתי ערים גדולות ומתמודדים עם מחסור גדול מאוד במשאבים ומצרכים".