המונח ״פערים בלתי ניתנים לגישור״ נזרק לא מעט פעמים בהקשר של גירושים בין בני זוג, וברוב הפעמים מדובר על סיבות מגוונות ורבות שבגללן בני הזוג לא מסתדרים. במקרה של הדוגמנית היפנית קאטו סארי, לעומת זאת, מדובר בפער אחד, יחיד ומאוד ניתן להגדרה, שגרם לה לפרק את החבילה עם בעלה – הוא דרש ממנה להפסיק לבזבז כסף, והיא פשוט לא הסכימה.

סארי, בת ה-29, ידועה בשל אורח חייה הבזבזני במיוחד, בעיקר בכל הנוגע למותגי אופנה. בעלה הטרי, איש נדל״ן, היה נשוי לה בדיוק שבוע אחד לפני שהספיק לחשוש שהבזבוזים שלה עלולים להוביל את העסק שהקים לכדי פשיטת רגל. ולא שלא היו נורות אזהרה: השניים החלו לצאת בחודש מאי של השנה שעברה, והתחתנו שלושה וחצי חודשים לאחר מכן. רק בתקופת הזמן הזו הוציאה סארי לפי הדיווחים סכום של כמיליארד ין (9.1 מיליון דולר) מכספו.

אבל איש הנדל"ן בכל זאת נישא לה. הוא היה בטוח שמעכשיו הם יחיו באושר ועושר, אבל אשתו חשבה רק על אחד משני הדברים אלה.

כשהוא ראה שסארי ממשיכה לבזבז בלי הכרה, הוא ביקש ממנה מיד לאחר החתונה להרגיע קצת עם הגיהוצים, כי העסק שלו לא במצב הכי טוב. נחשו מי לא אהבה את זה? בסרטון יוטיוב שפרסמה לאחרונה חשפה סארי כי הגירושים שלה סופיים, והסבירה כי התעצבנה מהבקשה שלו. בנוסף כינתה אותו רמאי על כך שגרם לה לחשוב שהיא יכולה להוציא כמה כסף שהיא רק רוצה על בגדים, תכשיטים ומכוניות לפני החתונה, והפך לקמצן רק אחרי שחתמה על המסמכים.

View this post on Instagram

みんな観てね RCCTV『カンムリ』 http://tv.rcc.jp/kanmuri/ 2018年3月16日(金) 深夜0:15〜0:45 横山雄二 山根良顕(アンガールズ) #RCC #RCCテレビ #広島 #ボートレース #カープ #広島カープ #アンガールズ

A post shared by 加藤紗里(かとうさり) (@katosari) on

״מה היה הטעם בלהתחתן איתו?״, תהתה, ״הוא רימה אותי לחתום על המסמכים״, והוסיפה כי אין לה עניין באנשים עניים שלא יכולים לעמוד בקצב ההוצאות שלה. לטענתה, אגב, היה מדובר בעסקת חליפין משתלמת, שכן נשים הן אלה שנכנסות להריון ויולדות ילדים, בעוד גברים צריכים רק לעבוד כדי להרוויח כסף עבור המשפחה.

הסרטון שלה, כפי שניתן להניח, הכה לא מעט גלים ברשת וגרר תגובות ביקורתיות במיוחד. ״יש הרבה נשים עם אישיות גרועה, אבל זו ברמה אחרת לגמרי״, כתב אחד המגיבים. ״האישה הזו מעוררת רחמים, מה כל כך טוב בה בכל מקרה? נראה כאילו הפנים שלה מתרסקים לתוך עצמם. גועל נפש״.

View this post on Instagram

A post shared by 加藤紗里(かとうさり) (@katosari) on