דוגמנית לטינית נהרגה בתאונה קטלנית בזמן יום צילומים, אחרי שהבגדים שלה נתפסו ברכבת מהירה. התקרית אירעה בגוודלחארה, מדינת חליסקו, מערב מקסיקו. לפי ממצאי החקירה הראשונית, סינתיה נאיילי היגרדה ברמחו (30), במקור מוונצואלה, עמדה קרוב מדי לפסי הרכבת בזמן התאונה.

גורמים המעורים בפרטי המקרה סיפרו שהתכנון היה לצלם את הדוגמנית כשרכבת מהירה שועטת מאחוריה. אולם, יום הצילומים קיבל תפנית מזוויעה לאחר שבגדיה של סינתיה נתפסו בכלי התחבורה והיא נגררה מהסט. צוות פראמדיקים קבע את מותה של בת ה-30 במקום.

View this post on Instagram

A post shared by DolarToday (@dolartoday)

גופתה של הדוגמנית פונתה למכון פתולוגי לביצוע נתיחה לאחר המוות ולאחר מכן הועברה לבני משפחתה, כך לפי הודעת המשטרה. חואקין מנדז רואיז, הפרקליט הראשי במדינת חליסקו, התייחס לתקרית הטרגית ואמר שכל הממצאים בזירה מעידים על כך שמדובר בתאונה.

"הקורבן השתתפה ביום צילומים עם אנשים שכבר שוחחו עם בלשי המשטרה", ציין רואיז. "כל הממצאים בזירה מעידים על כך שהטרגדיה הזו אירעה בשוגג. סינתיה הייתה קרובה מדי לרכבת בזמן שהיא חלפה במקום, הבגדים שלה נתפסו בכלי התחבורה והיא נגררה משם אל מותה". רשויות החוק ממשיכות לחקור את נסיבות התקרית.