טרגדיה במלזיה: גופתה של נורה קווארין בת ה-15, שנעלמה לפני תשעה ימים, נמצאה ללא רוח חיים במרחק של כ-1.6 ק"מ מאתר הנופש בו שהתה עם הוריה. הגופה נמצאה ללא בגדים בתוך נחל הזורם בעמק בתוך הג'ונגל (בעומק של 1.2 ק"מ), בסמוך למפלי ברמבון. היא נלקחה לבית החולים הסמוך, שם זיהתה משפחת קווארין את הגופה. ניתוח שלאחר המוות נקבע למחר, שכן סיבת המוות עדיין לא ברורה.

הטרגדיה שמעסיקה היום את כל בריטניה החלה כאשר נורה נעלמה במפתיע מחדרה שבריזורט האקולוגי Dusun בדרום מדינת נג'רי סמבילאן, כאשר חלון החדר היה פתוח. נורה הייתה נערה בעלת ליקויי למידה, והוריה התעקשו לא להשאיר אותה לבדה במהלך החופשה המשפחתית אליה יצאה המשפחה הבריטית, אשר כוללת גם שני אחים נוספים. נורה הולבשה בכותונת לילה והושכבה לישון בלילה שלפני, כך שהוריה בטוחים שמדובר בחטיפה כלשהיא.

"אנחנו מודאגים במיוחד כיוון שלנורה יש לקויות למידה והתפתחות, והיא לא כמו בנות 15 אחרות", מסרה אז המשפחה. "היא נראית צעירה לגילה, והיא לא מסוגלת לטפל בעצמה, היא לא תבין מה קורה. היא מעולם לא הייתה לבד, ואין לנו סיבה להאמין שהיא פשוט שוטטה לבד והלכה לאיבוד". המשטרה אישרה כי נורה טיפסה לבדה מחוץ לחדר, אך עדיין חוקרת אלמנט פלילי הקשור לכך.

נורה ומשפחתה הגיעו לריזורט רק יום אחד קודם לכן, ונורה לפי הדיווחים התרגשה לראות את המפלים. החופשה המתוכננת בת השבועיים תוארה כ"טיול של פעם בחיים". הג'ונגל הסמוך לשמורה שורץ בחיות כמו דובי פרא, צבאים, מרבי רגליים ארסיים, קופים ועלוקות, לפי האתר הרשמי.

החיפושים אחר נורה החלו בתחילת השבוע שעבר, וכללו משלחת של כ-350 שוטרים מאנגליה, אירלנד וצרפת, יחידה צבאית של כלבי חיפוש וגלאי חום שהוטסו במיוחד למלזיה. רק אתמול קבוצה של מטיילים נתקלה בגופה ומיד קראה למשטרה. שאמאנים וכוהנים מקומיים אף התפללו עבור הנערה בשטח הג'ונגל.

דובר מטעם הוריה של הנערה מדלן מקאן, הנערה הבריטית שנעלמה ב2007 בהיותה בת כמעט 4 במהלך חופשה משפחתית בפורטוגל, טוען כי ישנן מספר נקודות דמיון מקבילות בין הסיפורים, אך בינתיים איש עדיין לא יודע מה קרה לנערה.