בייביסיטר צעירה שבסך הכל רצתה לפנק את הילדים עליהם שמרה, הצליחה להסתבך ולהיגרר לאיום משפטי בגלל טעות אחת קטנה.

בת ה-19, שעובדת בשמרטפות מזה שנתיים, סיפרה בפוסט אנונימי ברדיט כי היא החלה לעבוד עם המשפחה המדוברת לפני מספר חודשים. לטענתה, אמם של הילדים ( בן 9 ובת 7) לא אמרה לה שום דבר מיוחד לפני על צרכי הילדים. לשמחתה, ביום שהגיעה לראשונה לשמור עליהם, הילדים התנהגו למופת ולכן כשביקשו ממנה נאגטס של מקדונלדס לארוחת צהריים, היא החליטה לפנק אותם.

"האמא חזרה הביתה מוקדם וראתה את הילדים אוכלים את העוף", שחזרה הצעירה. "היא פשוט חטפה להם את זה מהידיים והתחילה לצרוח שאני נוראית שאפשרתי להם לאכול גוויות. היא גם צעקה על הילדים על זה שאכלו בשר", היא הוסיפה. לדברי הבייביסיטר, האם מעולם לא ציינה שמישהו מהמשפחה צמחוני. 

מקדונלדס (צילום: shutterstock, Nadezda Barkova)
צילום: shutterstock, Nadezda Barkova

"היא זרקה אותי מהבית מבלי לשלם לי ושלחה לי הודעה בה היא דורשת ממני לשלם לה 227 פאונד עבור כל ילד בעקבות הנזק הנפשי שגרמתי להם", סיפרה הצעירה. "היא כתבה שאם לא אעשה זאת, היא תיקח אותי לבית המשפט. הסברתי לה שאני לא מתכוונת לשלם לה כלום ושהיא יכלה להגיד לי מראש שהם צמחונים ושהייתי מכבדת את זה, אבל היא אמרה שאסור היה לי פשוט להניח שמישהו אוכל בשר", היא הוסיפה.

הגולשים ברדיט היו המומים מהסיפור ולחלוטין גיבו את הצד שלה ועודדו אותה לדרוש לקבל את התשלום עבור הזמן שבו שמרה על הילדים. "אני חושב שזה מוזר שאף אחד מהילדים לא אמר שהם צמחונים ושהם רצו ארוחת ילדים במקדונלדס", אמר אחד הגולשים. "תני לה את פרטי הקשר של עורכי הדין שלך", כתב אחר, "תשאלי אותה אם את יכולה לצפות שהיא תשלם לך או שגם את זה תסדרו בבית המשפט".

הנערה ציינה שהיא כלל לא חוששת מהסיפור היות וגם אביה וגם אח שלה עורכי דין. לדבריה, היא פשוט הופתעה ממה שקרה וחשבה שמדובר באחד מסיפורי הבייביסיטר הכי מוזרים שחוותה.