תמיד יהיו אנשים שמפקפקים בעל טבעי וברוחות רפאים. ובדיוק עבור האנשים האלה הבאנו את 5 הסיפורים הבאים, שהם כל כך מוזרים שקשה להאמין שהם אמתיים - ועדיין, הכל אמת:

הפתק במלון

אורחת שהתארחה לתומה בבית מלון גילתה להפתעתה פתק בכתב יד כשנכנסה למקלחת. בתחילה היא חשבה שמדובר בשאריות של האורחת הקודמת, אך בדצמבר 2014, אורחת אחרת בשם איימי ג'ונס שהתה בדיוק באותו המלון באדינבורו כאשר היא גילתה את אותו הפתק: "אל תפתחי את הדלת הנעולה! אל תבטחי בלחישות שלה. צאי, פשוט צאי".

ג'ונס צילמה את הפתק והעלתה אותו לטוויטר, ואז - בהחלטה לא ברורה - הלכה לישון כאשר הדלת המדוברת בדיוק מולה. הגולשים שראו את הפתק חיכו במשך שעות כדי לשמוע מה קורה עם האישה ומה הקטע של הפתק הביזארי. בבוקר שלמחרת, היא הודיעה לכל עוקביה בטוויטר שהיא עדיין חיה, ושהיא לא שמעה שום לחישה שמגיעה מהדלת. עם זאת, הפתק הזה ממשיך להופיע שוב ושוב.

האישה הלבנה

בשנת 1975, דיאן ברת'ולט סבלה ממספר מחלות לאחר שעברה ניתוח להסרת כיס המרה, והייתה על לא מעט תרופות, כולל אנטיביוטיקה כנגד אינפקציה. למרות זאת, היא החליטה שהיא כשירה מספיק כדי לטייל לאזור נורפולק שבאנגליה בתקופת החגים. במהלך הטיול היא נכנסה לכנסייה באזור כפר וורסטד וישבה לנוח. בעלה ובנה סיירו מסביב לכנסייה וצילמו את פנים המבנה, בעוד דיאן הרגישה רע שוב והתפללה עבור מזור - אז קרה דבר מוזר.

לפתע, דיאן החלה להרגיש תחושה מדגדגת בכל גופה, אשר לוותה במה שהיא הגדירה כחום מנחם. שישה חודשים לאחר מכן ולהפתעתה ושמחתה הרבה, היא הבריאה לחלוטין והרגישה מצוין. בעלה החליט לפתח את התמונות מהטיול, וגילה שבאחת מהן נראית אישה שלבושה בבגדים ישנים עם מצנפת, אשר יושבת בדיוק מאחורי דיאן בכנסייה.

בגלל שבדיוק באותה נקודה דיאן זוכרת שהיא הרגישה משהו חריג ושמאז חייה רק הלכו והשתפרו, היא החליטה שהאישה הזו ריפאה אותה. הזוג חזר מאז לכנסייה והראה את התמונות לכומר, אשר אמר להם שהוא מאמין שמדובר ב"אישה הלבנה", שהייתה הילרית לפני מאות שנים. לפי האגדה, אדם נכנס לכנסייה בערב כריסמס של שנת 1830 וצעק שהוא לא מפחד מהאישה הלבנה, ואף ינשק אותה אם היא תופיע. חבריו מצאו אותו שעות לאחר מכן יושב על אותו הספסל וממלמל – "ראיתי אותה". אותו אדם מת זמן קצר לאחר מכן.

הזוג המסתורי

ב-10 בנובמבר 2019, סונג רוי שונג בן ה-60 יצא לטיול רגלי בהרי פינגטנג. הוא לא חזר לביתו מאז, ומשפחתו בילתה 10 ימים בחיפושים אחריו. כולם היו בהסטריה, עד שאחד מתושבי הכפר הסמוך ראה אותו וליווה אותו לתחנת המשטרה הקרובה. משם הסיפור רק הופך למוזר יותר.

סונג ככל הנראה טיפס על סלע במהלך הטיול שלו ואיבד את משקפיו, מה שגרם לו לבלבול. הוא מצא מערה ושהה בה למשך מספר ימים, אך בסופו של דבר עזב אותה משום שחשש שימות בה אם לא יצילו אותו. לאחר מכן הוא סיפר כי הוא שתה מים מנחל סמוך ואכל צמחים שמצא. בראיונות שקיים מאז טען סונג כי זוג רוחות רפאים שפגש מחוץ למערה ליוו אותו במשך שעתיים, והוא האמין להם כשהם טענו שהם הרוחות העתיקות של הילידים הטאייואנים. לדבריו הם אלה שהובילו אותו לבטחה והם נעלמו ברגע שהגיע לשביל שהוביל להר.

חיזיון נבואי

במהלך שנות העשרים אף אחד לא לקח את הלן דנקן, שטענה שהיא מדיום, ברצינות רבה מדי, למרות שהיא ערכה סיאנסים ו"ייצרה" אקטופלזמה. רבים לעגו לה ולמדריכה הרוחנית שלה "פגי".

בנובמבר 1941, דנקן ערכה סיאנס וטענה שהיא יצרה קשר עם רוח רפאים של מלח שהיה על סיפון ה-HMS Barham, ומה מוזר בכל זה? ובכן, על הספינה הזו היו באותה עת מעל 800 אנשי צוות, ואיש לא ידע שברגעים אלה הם הוטבעו על ידי צוללת גרמנית - מה שאומר שהלן למעשה ידעה שהספינה טבעה לפני שהידיעה הזו נפוצה.

אחד החוקרים של המקרה הזה טען שהיא פשוט הפיצה רכילות פשוטה כדי להחיות את העסק שלה. למרות זאת, הרשויות בבריטניה עצרו אותה והאשימו אותה תחת "חוק הכישוף". היא הורשעה ונשלחה לתשעה חודשים בכלא.

קירות מדממים

ב-8 בספטמבר 1987, מיני ווינסטון בת ה-77 נעמדה כדי לצאת מהאמבטיה, כשלפתע היא הבחינה בשלולית של נוזל אדום על הרצפה, וזיהתה שמדובר בדם.

לחוצה ומפוחדת, היא הביטה סביב בחדר הרחצה, והבחינה בדם שזורם מתוך הקירות לכיוון הרצפה והמסדרון הסמוך. היא החלה לחשוש שמשהו קרה לבעלה וקראה לו. הוא מיד הופיע במסדרון - אך בלי שום סימן לדימום.

מיני הזעיקה את המשטרה, שבעצמה לא הבינה מהיכן מגיעות כמויות הדם הללו, ועוד כשאינו יבש. בדיקות העלו כי מדובר בדם אנושי מסוג O, סוג שלא שייך לא למיני ולא לבעלה, אך זה הדבר היחיד שהחוקרים הצליחו לגלות. עד היום הסיבה לקירות המדממים הללו נותרה לא ידועה.

קירות מדממים
למי שייך הדם בבית? לעולם לא נדע | צילום: The Palm Beach Post, reddit\Slarotimov