כוכב פוטבול מכללות לשעבר חולץ לאחר שנתקע במפרץ מקסיקו במשך 11 שעות על הקיאק שלו. למרבה המזל, הוא אותר בלב ים לאחר שמסוק חילוץ סרק את האזור.

צ'יס סמלי בן ה-37 יצא לבדו לדוג בחוף גרייסון, פלורידה, בסביבות השעה 8:30 בבוקר ביום חמישי, כאשר נסחף כשמונה קילומטרים מהחוף. לדבריו, הרוח הייתה הרבה יותר חזקה במים ממה שהוא ציפה. "ניסיתי להתנגד ככל שיכולתי והיה זמן רב שבו הייתי נתון לחסדי הרוח", אמר.

לאחר שאשתו החלה לדאוג, היא התקשרה למשרד השריף של מחוז וולטון על מנת שייצא לחפש את סמלי בדחיפות, יחד עם משמר החופים האמריקני. גורמים המעורים בפרטי המקרה סיפרו שבן ה-37 לבש בגדים כהים בתוך הקיאק הכחול הכהה שלו, מה שהקשה על ראייתו.

רגע לפני שהמסוקים חזרו ליבשה, הם הבחינו בו סוף סוף, בדיוק כשהוא עומד לאכול את הדגים שתפס בניסיון לתת לו מספיק אנרגיה כדי לחזור לחוף בכוחות עצמו. ״לא הייתי אומר שבהכרח פחדתי, אבל כשהשמש התחילה לשקוע וראיתי את מסוקי החילוץ עפים מעליי די קרוב כמה פעמים ולא רואים אותי, חשבתי שאני הולך לבלות את הלילה בים", אמר.

סרטון החילוץ מראה אותו באמצע המים על הסירה הקטנה כשהוא מנסה לכוון את המחלצים למטה. לאחר שניצל, פקידי משמר החופים החזירו אותו לחוף שם בוצעה לו הערכה רפואית.

למרות ששהה בחוץ במשך שעות ארוכות ונכווה מהשמש, סמלי לא היה מיובש או פצוע. בן ה-37, קוורטרבק לשעבר מאוניברסיטת דרום קרוליינה וכיום מאמן פוטבול ראשי בבית ספר תיכון באלבמה, אמר כי למד את הלקח שלו לאחר שהודה שיצא למים ללא חגורת הצלה או טלפון.

אשתו שמחה שהגיע הביתה באותו ערב אבל קצת התעצבנה עליו, 'בצורה אוהבת', לדבריו. סמלי אמר שהוא התפתה לצאת לדוג למחרת בבוקר, אבל החליט שלא. הוא, אשתו וילדיו עדיין מתכננים לבקר בחוף שהפך עם השנים למקום אהוב על המשפחה.