טיול משפחתי בטורקיה קיבל תפנית טרגית, אחרי שאישה בת 71 נפלה אל מותה ממצוק בגובה עשרות מטרים – והכל תועד בטלפון הנייד. הטרגדיה ארעה במחוז ארטבין, צפון-מזרח המדינה, כאשר האישה, שפומפול קארדמיר, ניגשה להסתכל מעבר למצוק ואז איבדה את שיווי המשקל שלה.

בסרטון שצולם על ידי קאדיר שחינן, שנשוי לבתה של הקורבן, אפשר לראות את הרגע שבו היא ניגשת למצוק, בזמן שבתה מבקשת ממנה להתרחק מהקצה. לפתע, האישה נפלה אל מותה מגובה של יותר מ-70 מטרים – לנגד עיניהם של בני משפחתה ההמומים.

אנשי כוחות הצלה הוזעקו למקום ופתחו בסריקות אחר גופתה של קארדמיר. היא נמצאה כעבור שעה ופונתה למכון הפתולוגי בעיר סבסאט. בדוברות המשטרה המקומית הגיבו מאז לתקרית הטרגית ואמרו שאין חשד לזדון. כמו כן, הם מסרו תנחומים לבני המשפחה.

נזכיר שזו לא הפעם הראשונה שמישהו נפל אל מותו מצוק ומותו תועד. עוקבים ותיקים של המדור אולי זוכרים את המקרה המצמרר של חליל דאג הטורקי, שניסה לצלם תעלול לרגל יום הולדתו – אך התדרדר ונפל ממצוק בגובה 45 מטרים.

מקרה דומה קרה ברוסיה ביולי של השנה שעברה, שם אישה ששמה יבגניה, בת 34, ניסתה לעשות סלפי מהר במרכז המדינה – לפני שהחליקה וצנחה אל מותה ממצוק בגובה של כ-50 מטרים.