מקרה התעללות קשה בילד באנגליה נידון בימים אלה בבית המשפט, כאשר הראיות המוצגות בו מזעזעות את תושבי הממלכה.

ארתור לאביניו ינג'ו יוז, בן 6, נרצח על ידי הוריו ביוני 2020, לאחר חודשים ארוכים של התעללות רגשית ופיזית. בין היתר, הוא הורעב, הורעל בעזרת מלח והוכה נמרצות. בסופו של דבר, הוא איבד את חייו לאחר שראשו הוכה שוב ושוב על משטח קשה, כך לפי דוח נתיחת גופתו.

הוריו המואשמים ברצח הם תומאס יוז, בן ה-29, ואמו החורגת אמה טאסטין בת ה-32. טאסטין אף מואשמת בכך שצילמה את ארתור גוסס במסדרון ביתם, בסוליהול.

ג'ונאס האנקין, התובע בעניינם, אמר כי הילד הקטן הושאר לרוב 14 שעות ביום לבדו, ללא גישה לאוכל, שתייה, בגדים או מיטה. בעדויות שנשמעו בבית המשפט, חבר המושבעים שמעו הודעות קוליות מהטלפון הנייד של טאסטין, בהן ארתור מתחנן ללכת לאומנת ואומר "אף אחד לא אוהב אותי, אף אחד לא יאכיל אותי היום".

טאסטין הקליטה כ-200 הודעות מצוקה של בן ה-6, ביניהן קריאות לעזרה לדוד שלו, בלייק. "בבקשה עזור לי, עזור לי דוד, הם לא מאכילים אותי, אני צריך אוכל ושתייה", הוא נשמע אומר בהודעה מצמררת.

תומאס יוז קיבל משמורת מלאה על בנו לאחר שאמו הביולוגית, אוליביה לאביניו, הורשעה ברצח ב-2019. ארתור הועבר לחזקת האב, ומאותו רגע סבל מההתעללות הקשה והשיטתית שנמשכה עד ליום מותו.

יוז וטאסטין מכחישים שהם אשמים ברצח והתעללות בילד. בינתיים, המשפט נמשך ועדויות קשות נוספות ששופכות אור על ההתעללות ממשיכות להיחשף.