נער מיוטה רצח "בשיטתיות" את אמו ושלושת אחיו, ונעצר רק לאחר שאביו נאבק בו והצליח לקחת ממנו את האקדח – לאחר שניסה להרוג גם אותו. התובעים חשפו השבוע פרטים חדשים ומטרידים אודות מרחץ הדמים בן חמש השעות שהתרחש ביום שישי האחרון.

קולין "סי ג'יי" הייני, בן ה-16, מואשם כבגיר ולא כקטין ברצח של אמו, אחיו ושתי אחיותיו בביתם בעיירה הקטנה גרנטסוויל שביוטה, ארה"ב. "לא היה מדובר בשיגעון של רגע", אמר פרקליט המחוז התובע, סקוט ברודהד, במסיבת עיתונאים. "לכולנו יש את אותה השאלה – למה הוא עשה את זה?"

כל בן משפחה נורה זמן קצר אחרי כניסתו לבית המשפחה ביום שישי. האם קונסואלו אלחנדרה הייני, בת 52, נרצחה ראשונה ליד בתה מילאן בת ה-12. הבת אלכסיס בת ה-15 נורתה שעה לאחר מכן כשחזרה הביתה. מתיו בן ה-14, אחיו של החשוד, נרצח על ידי ירייה אחת בראשו, כשחזר בשעות ערב המוקדמות.

יוטה: הנער רצח את כל משפחתו
יוטה: הנער רצח את כל משפחתו | צילום: NEW YORK POST

האב קולין הייני בן ה-50, היה האחרון שהגיע הביתה. הוא נורה ברגלו על ידי בנו, אך הצליח לחטוף ממנו את האקדח ולמנוע ממנו להרוג גם אותו, כך לפי התובעים בבית המשפט.

במשפחה היה גם ילד נוסף, חמישי, שלא היה בזירת הרצח באותו יום.

קולין הייני הואשם בארבע עבירות של רצח בנסיבות מחמירות, ניסיון לרצח בנסיבות מחמירות וחמש עברות של ירי. הוא צפוי להופיע בבית המשפט בשבוע הבא.