יוטיובר מצא צילומים מצמררים של אדם רגעים ספורים לפני שטבע למוות: ב-2017 טבע ריצ'רד רגלנד כמה ימים לפני יום הולדתו ה-23. רגלנד בילה עם חברים בפארק לאומי בטנסי כשהאירוע הנוראי התרחש. לדברי אימו, לא ברור בדיוק מה קרה שם, ועד היום היא לא קיבלה את התשובות שאותן חיפשה.

כמה חודשים לאחר האירוע, שומרי הפארק שלחו לאם את הצילומים של בנה, רק שאותה החבילה נגנבה בשדה התעופה. "אנחנו מתגעגעים לבן שלנו כל הזמן", היא אמרה בריאיון לכלי התקשורת המקומיים. "הוא היה צעיר ומדהים, מלא אהבה ואנרגיה".

באורח פלא, שנתיים לאחר מכן, ריץ' "אלוהה" אברנת'י – יוטיובר וצייד האוצרות – מצא את הגו פרו של רגלנד. לדבריו, הוא חיפש את המפל שבו רגלנד נהרג ומצא את המצלמה במים. בתוך המצלמה נמצא גם כרטיס הזיכרון שלה, מה שהוביל למציאת הסרטון האחרון של הבחור – כמה רגעים לפני שטבע למוות.

"אני מאמין שאלוהים הוביל אותי למצלמה הזו, כי בהתחלה כל מה שראיתי היה קצה של בורג וכל השאר היה פשוט מכוסה בלכלוך ואצות", אמר אברנת'י. לאחר שצפה בתמונות הוא לקח על עצמו משימה: לנסות להגיע להוריו של רגלנד.

ריץ' סיפר שבילה שעות ארוכות באינטרנט, עד שמצא את מספר הטלפון של אימו של רגלנד. בהמשך, הוא סיפר לה שמצא את התמונות האבודות של בנה. "המאמצים שריץ' עשה שווים הכל בשבילנו", אמרה האם. ריץ' הוסיף: "זה חשוב לי כל כך שיכולתי לעשות את זה בשבילם". במקביל העלה היוטיובר סרטון, שכבר גרף כ-70,000 אלף צפיות, שבו הוא מראה כיצד מצא את המצלמה.