זוועה ברוסיה: רשויות האכיפה בעיר אורסק, הסמוכה לגבול רוסיה-קזחסטן, עצרו גבר מקומי בחשד שרצח וביתר אישה בשנות ה-30 לחייה. גורמים המעורים בפרטי הפרשה חשפו בשעות האחרונות כי החשוד בן ה-42, שפרטי זהותו טרם הותרו לפרסום, הודה במעשיו במהלך חקירת המשטרה.

הפרשה המזוויעה התפוצצה בשעות הבוקר אתמול (א'), כאשר פרטי המקרה הותרו לפרסום בכלי התקשורת הרוסים. ב-23 באוקטובר, חבורת ילדים מצאו בפאתי העיר מזוודה חשודה והזעיקו את המשטרה למקום. עד מהרה, חוקרים מצאו בפנים את שרידי גופתה המבותרת של הקורבן והחקירה הרצח יצאה לדרך.

על פי ההערכות של החוקרים, הקורבן נרצחה יום קודם לכן וגופתה נמצאה ללא ראש בזירה. למרות זאת, חוקרים הצליחו לגלות את זהותה תוך זמן קצר ולערוך חיפוש בדירתה. כמה שעות מאוחר יותר, כבר היה ברשותם של הבלשים הקלטה ממצלמת אבטחה שהוצבה באזור, בה אפשר לראות גבר חשוד סוחב בשעת לילה מאוחרת את המזוודה, שבה נמצאו שרידי גופתה של האישה.

יממה אחרי מציאת המזוודה, רשויות האכיפה באורסק הציאו לפועל צו חיפוש בביתו של החשוד. מדוברות המשטרה נמסר מאז כי חוקרים מצאו במקום פטיש וסכין שבו החשוד השתמש כדי לבתר את הקורבן. בן ה-42 מוחזק כעת במעצר עד תום ההליכים, בזמן שחוקרים מנסים להבין מה היה המניע למעשה המזוויע.

עוד נמסר מהדוברות כי הרוצח הכיר את הקורבן, על אף שלא ברור מה היה הרקע ביניהם. כמו כן, החשוד הוא עבריין מוכר למשטרה ואסיר לשעבר, אם כי גם כאן לא ברור בשלב הזה מה ההרשעות הקודמות שלו.