התאומים הסיאמים המבוגרים והמפורסמים בעולם, רוני ודוני גיילון, אשר בילו את כל חייהם כאטרקציה בקרקס כדי לפרנס את משפחתם, מתו ב-4 ביולי, בגיל 68, בהוספיס שבעיר הולדתם - דייטון שבאוהיו.

רוני ודוני נולדו ב-28 באוקטובר 1951, כשהם מחוברים זה לזה בחזה ובבטן, ועם אברי עיכול משותפים. את השנתיים הראשונות לחייהם בילו בבית החולים, כיוון שהוריהם, ווסלי ואיילין, סירבו להפרידם, מאחר שהרופאים לא יכלו להבטיח כי שניהם ישרדו את הניתוח.

בגיל שלוש הם צורפו לקרקס הדרכים הידוע "עולם הפלאות". היתה זו הדרך היחידה שבה יכלו ההורים לשלם על החשבונות הרפואיים של הילדים ולתמוך בתשעת ילדיהם הנוספים.

רוני ודוני, שנחשבו ככוכבים של הקרקס, עבדו עד 1991. המופע המרכזי שלהם היה לשבת בחלון ראווה, לצפות בטלוויזיה, בעוד המבקרים משלמים ממיטב כספם כדי לצפות בהם עושים זאת.

View this post on Instagram

A post shared by oinkay (@oinkay) on

התאומים מעולם לא למדו, מאחר שבתי הספר חששו שהם יהוו הסחת דעת עבור הילדים האחרים. לפי דיווחים שונים, אימם של רוני ודוני מעולם לא הצליחה לקבל אותם, והמשפחה היחידה האמיתית שלהם, לדבריהם, היו חברי הקרקס. הם מעולם לא התחתנו ונשארו החברים הכי טובים לאורך כל שנות חייהם.

View this post on Instagram

A post shared by NatureTV (@naturetv.com.ng) on

בשנת 2009 אובחן רוני עם קרישי דם בריאותיו עקב זיהום נגיפי. הזיהום הדביק גם את דוני, והותיר את האחים חלשים וחסרי יכולת להתפרנס. אחיהם הצעיר ג'ים טיפל בהם בשנותיהם האחרונות, והקהילה בעיר הולדתם דייטון תמכו בו ועזרו לתאומים עד שהם מתו יחד, בגיל 68.

בשנת 2014 הם הפכו לתאומים החיים המבוגרים ביותר בעולם, והגיעו אף לספר השיאים העולמי של גינס, לאחר שעקפו את האחים הסיניים צ'אנג ואנג בונקר, שמתו בגיל 62.