סרטון שפורסם בטיקטוק גרם לסערה מקומית, לאחר שנצפה בו חתול שנזרק מגובה רב, רק בשביל להשיג צפיות באפליקציה הסינית. על פי החשד, גבר בשנות השלושים לחייו מצפון הארץ, לקח חתול שחור לקומה רביעית של בניין מגורים, וזרק אותו משם כשעשוע כדי לראות אם היא תשרוד את הצניחה. 

בסרטון ניתן לשמוע ברקע צחקוקים, בעוד המצלמה מתעדת את הנפילה של החתול שנזרק מגובה של לפחות 12 מטרים. החתול מצליח לעמוד על רגילו ומדדה מהמקום בבהלה. לא ברור מה מצבו של החתול, אך החשד הוא כי המצלם של הסרטון והאיש שזרק את החתול התערבו ביניהם האם ישרוד את הנפילה או לא.

בסרטון נראה החתולה מצליחה לקום על רגליה כשהיא מדדה מעט ונמלטת מהמקום בבהלה. הסרטון שהופץ גרם לסערה גדולה ברשת וגולשים רבים דרשו מהמשטרה לחקור את העניין.

"זה סרטון מזעזע ומחריד, אסור לעבור על זה לסדר היום", מסרה דוברת תנו לחיות לחיות, אתי אלטמן, לאחר שגולשים רבים התלוננו על התוכן המזעזע. "אם הוא היה זורק ילד קטן מקומה רביעית הייתה קמה סערה גדולה במדינה, אבל חתול אומלל ומסכן לא מעניין אף אחד. הוא יכול היה למות".

אלטמן הגישה תלונה במשטרה ופנתה בעניין לבכירים במשטרה ובמשרד לביטחון פנים בדרישה לאתר את החשוד במעשה ולמצות עמו את הדין.

במשטרה פתחו בחקירה כדי לאתר את החשוד במעשה. החשוד מיהר להסיר את הסרטון שפרסם אך פעילי זכויות בעלי חיים לא מסתפקים בכך. "אני מקווה שיעצרו את החלאה הזה ושיירקב בכלא", אמרה אלטמן.