גבר אמריקאי הדהים את בני משפחתו, חבריו והגולשים ברשת עם המהפך הגופני הקיצוני שלו. ג'סטין מקסוויין, אחד המשתתפים בתוכנית הטלוויזיה My 600 Lb Life (אשר עוקבת אחר אנשים הסובלים מהשמנת יתר), חשף לאחרונה כיצד הצליח להשיל כמעט מחצית ממשקל גופו.

ג'סטין מספר כי השמנת היתר שלו התפתחה כתוצאה משנים של התעללות נפשית מצד אמו החורגת. לטענתו, היא הייתה לועגת על הרגלי האכילה שלו ועל הופעתו החיצונית. "היא הייתה אומרת שיום אחד אני אוכל לה את כל הבית", הוא סיפר והוסיף כיצד פעם אחת היא אפילו נעלה את ארונות האוכל בביתה.

View this post on Instagram

Beginning, middle, and end of a decade. So many ups and downs. So much time lost, and so much more gained. There's no telling what 2020 has to offer, but I'm ready to take it head on. #HappyNewYear #DecadeChallenge #ItsBeenReal #ItOnlyGetsBetterFromHere #NewYear #Happy #Progress #Goals #Health #LiveLongAndProsper #IfICanDoItSoCanYou #ChallengeYourself #Weightloss #Lifestyle #LoHicimos #ProsperoAñoNuevo #Decade

A post shared by Justin McSwain (@mcswainj2) on

מקסוויין אמנם התרחק מאמו החורגת בתקופת הלימודים, אבל מצבו הפיזי התדרדר באופן קיצוני. בשיאו, הוא שקל יותר מ-312 ק"ג. בריאיון בנושא, הוא הודה כי באותם שנים הוא פשוט איבד את השליטה העצמית ולא הפסיק לאכול. למרות זאת, הוא לא ויתר והחליט לקחת בחזרה את השליטה על חייו.

ג'סטין שינה את הרגלי התזונה שלו באופן מיידי ואפילו החל להתאמן בחדר כושר מקומי. חצי שנה מאוחר יותר, רופאים אישרו לו לעבור "ניתוח שרוול" להקטנת קיבולת הקיבה שלו – והתוצאות? מהפך מוחלט. מקסוויין הצליח להשיל 151 ק"ג. כלומר, קצת פחות ממחצית המשקל שלו בשיאו.

View this post on Instagram

A post shared by Justin McSwain (@mcswainj2) on

מקסוויין התייחס למהפך בחשבון האינסטגרם שלו, אשר מונה כיום יותר מ-14 אלף עוקבים. "כשאני מסתכל על תמונות שלי מפעם, זה מרגיש לי כאילו אני מסתכל על אדם אחר לגמרי", הוא כתב. "זה דרש ממני המון עבודה – הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית. למרות זאת, זה היה שווה כל רגע".