זוועה בפארק שעשועים בפיליפינים: נחמיאס צ'יפדה, בן 68, חשב שהוא מצטלם עם דגם של קרוקודיל עשוי פלסטיק בפארק השעשועים אמאיה ויו, אך שנייה לאחר מכן גילה כי מדובר בחיה אמתית לגמרי כאשר זו תקפה אותו באכזריות.

על פי חקירה ראשונית של המקרה, נחמיאס, שהגיע למקום לכבוד יום הולדתו, ראה את הקרוקודיל יחד עם משפחתו. הקרוקודיל נשאר קפוא במקומו ולא היה במתחם סגור, מה שגרם לכולם לחשוב שמדובר בחיה עשויה פלסטיק. נחמיאס התקרב כדי להצטלם איתו, אך ברגע שעשה זאת, הקרוקודיל "קם לחיים", תפס בזרועו וגרר אותו למים לעיני משפחתו המבוהלת.

באורח נס, נחמיאס, שצרח לעזרה, הצליח להשתחרר מאחיזת הקרוקודיל וברח מהמקום. כעת, משפחתו יוצאת נגד פארק השעשועים וטוענת שמדובר במחדל. "לא היו שלטי אזהרה שהזהירו לא להיכנס למתחם", אמרה בתו של נחמיאס, מרסי ג'וי צ'יפדה. "אם היו כאלה, לעולם לא היינו הולכים לשם".

נחמיאס פונה לאחר התקרית לקבלת טיפול במרכז הרפואי בצפון מינדנאו, שם התגלה שהוא סבל ממספר שברים נזקק לתפרים בזרועו השמאלית ובירך שלו. כמו כן, הצוות הרפואי היה צריך לחלץ מגופו שן של קרוקודיל שננעצה עמוק בעורו.

בעלי פארק השעשועים הסכימו לממן את הטיפול הרפואי של נחמיאס, שיכלול בהמשך עוד מספר ניתוחים שהוא חייב לעבור כדי להביא להחלמה מלאה 6 שברים מהם הוא סובל. עם זאת, הם מכחישים שהמקום לא מזהיר בצורה מיטבית את התיירים מפני הקרוקודיל.

"אנו דוחים את הטענה שהתרשלנו", אמר קצין התפעול של הפארק, קנדי אונביה, בתגובה לטענות כנגד המקום. "הם אמרו שחשבו שמדובר בקרוקודיל מלאכותי, אבל האזור ההוא מוגבל לכניסה. יש שילוט כמו גם תזכורות מהמדריכים שלנו".