ג'סיאה פלמונס (31) ולילי רוז (25) נהרגו ביום ראשון האחרון בתאונת דרכים טראגית בטנסי, לאחר שנפגעו מרכב בצד הכביש שעות ספורות בלבד אחרי שנישאו בחתונה סודית. על פי משטרת נוקסוויל יחד עמם נהרגה גם מדיסון דייוויס בת ה-23.

התאונה הקשה התרחשה ב-3 לפנות בוקר, לאחר שפלמונס, רוז ודייוויס השתלבו בכביש המהיר, ומיד אחר כך רכבם התנגש מסיבה שאינה ברורה במעקה הבטיחות. "שלושת הנוסעים יצאו מהרכב ועמדו לידו כאשר טנדר של שברולט פגע ברכב ובשלושת נוסעיו. מותם של השלושה נקבע במקום", מסרה המשטרה.

מחקירה ראשונית עלה שנהג הרכב השני פונה לבית חולים מקומי כשהוא פצוע. בני משפחה של פלמונס ורוז אמרו לכלי תקשורת מקומיים כי בני הזוג החליטו לברוח כדי להתחתן בסתר - ושמרו על החלטתם בסוד עד לשיתוף החדשות הטובות ברשתות החברתיות. "הם מצאו אחד את השנייה", סיפרה מילאה אפלר על אחיה ואשתו.

"אני חושב שזה מה שהקשה על זה", הוסיף בן דודו של לילי, אוגוסט מק'קלנד. "היא הייתה הכי מאושרת שהייתה אי פעם וזה נלקח ממנה". אמו של פלמונס, מישל, תיארה את הבשורה על האובדן של בנה כסיוט: "בלי שום התראה, אני מקבלת דפיקה בדלת שלי. וזה פשוט סיוט של כל אמא".