טרגדיה במדינת קולורדו, ארה"ב, שם ילדה מצאה את מותה כתוצאה מתאונה בפארק שעשועים. וונגל אסטיפנוס בת 6 הובהלה לבית חולים מקומי אחרי שנפלה מאחד המתקנים ב-Glenwood Caverns Adventure Park ונפצעה באורח אנוש. למרות זאת, כשהיא הגיעה לבית החולים לרופאים לא נותר מה לעשות חוץ מאשר לקבוע את מותה.

המקרה נחקר כעת על ידי המשטרה המקומית. הנסיבות המדויקות של התקרית טרם פורסמו, אך ממצאי החקירה הראשוניים חשפו כי הילדה נפלה ממתקן ה-Haunted Mine Drop (שורת מושבים שצונחים לתוך פיר מעלית של מכרה נטוש בעומק של יותר מ-30 מטרים).

"אנחנו מצטערים מאוד להודיע כי אירעה תאונה קטלנית בשטחי הפארק", נמסר בהודעה מדוברות פארק השעשועים. "אנחנו מצרים מאוד על האובדן של בני המשפחה. הפארק יהיה סגור לאורך המשך השבוע. תודה רבה על התמיכה ושיתוף הפעולה".

מאז שדווח על התאונה הקטלנית, אנשים אחרים שביקרו בפארק בשבועות האחרונים החלו לדווח על שורה של בעיות בטיחות במקום – וספציפית במתקן ה-Haunted Mine Drop. "רכבתי על המתקן הזה בחודש יוני האחרון וממה שאני ראיתי, לבחורה הצעירה שהפעילה אותו לא היה שמץ של מושג מה היא עושה", ציין אחד הגולשים. "חגורת הבטיחות שלי הייתה משוחררת לחלוטין והרגשתי כאילו אני עומד ליפול מהמושב. ניסיתי לומר לה, אבל היא הפעילה את המתקן. למזלי, לא נפלתי ולא קרה לי כלום".

בני משפחתה של אסטפינוס פתחו מאז קמפיין לגיוס כספי המונים בשביל לממן את הוצאות הלוויה של הילדה. "וונגל הייתה ילדה יפהפייה ואכפתית", נכתב בקמפיין. "חייה נגדעו מוקדם מדי בגלל הטרגדיה האיומה הזאת". עד כה, הם גייסו כבר יותר מ-36 אלף דולר.