שתי מורות מבית ספר תיכון בעיר ג'יינסוויל, מדינת ויסקונסין, התפטרו לאחר שהתברר שהן הציעו לתלמיד לקיים יחסי איתן יחסי מין. נשות החינוך – אלכסיה סלדריס וג'ניפר לרסון – עזבו את תפקידן בתיכון ג'וסף קרייג אחרי שנחשפה ההתכתבות שלהן עם התלמיד, שפרטי זהותו לא הותרו לפרסום. רשויות החוק פתחו מאז בחקירה של האירוע.

ממצאי בדיקת המפקח המחוזי של משרד החינוך חשפו כי סלדריס התכתבה עם התלמיד באפליקציית סנאפצ'אט, שם היא שלחה לו גם תמונות שלה בביגוד תחתון. לפי החשד, בהמשך היא גם הציעה לו לקיים יחסי מין איתה ועם לרסון בו-זמנית – ואפילו לצרף תלמיד נוסף. סלדריס הודתה מאז כי שלחה לתלמיד תמונות אינטימיות, בזמן שלרסון הודתה ששלחה לו הודעות לגבי "פלירטוטים, מזמוזים וההשפעות של אלכוהול".

סלדריס הודתה גם כי מסרה לתלמיד מפתחות של רכב מסחרי ששייך לביה"ס והסכימה לו "לעשות סיבוב" בחניון. לדבריה, באותו יום הם חלקו "חצי נשיקה" בחלקו האחורי של כלי הרכב. לפי הממצאים, רוב ההתכתבות בין השלושה קרתה בין ה-7 ל-9 באפריל והסתיימה כמה ימים לאחר מכן, אז סלדריס כתבה לתלמיד שעליהם "לסיים את מערכת היחסים".

החשדות נגד סלדריס עלו כאשר אחד המורים בביה"ס ראה חבורת תלמידים מסתכלים על תמונות בטלפון נייד וצוחקים. אותו מורה אז דיווח למפקח המחוזי על התקרית וטען שהוא "בטוח ב-95 אחוז" שהתמונות היו של סלדריס. שתי המורות החשודות הושעו מתפקידן ב-12 באפריל והתפטרו בסופו של דבר 10 ימים לאחר מכן.

משטרת ג'יינסוויל פתחה בחקירה בעקבות התפוצצות הפרשה. נכון לעכשיו, עדיין לא ברור אם המורות החשודות עשו משהו מעבר לשליחת הודעות ותמונות בלתי הולמות לתלמיד. טרם הוגש נגדן כתב אישום.