ברזיל: פעוט שרד באורח נס תאונת דרכים איומה, אחרי שברח מאמו ורץ היישר לכביש. בסרטון שצולם על ידי מצלמות אבטחה בעיר ארגוארי, מרכז ברזיל, ניתן לראות כיצד תיאו דוס ראיס סנטוס בן השנתיים נפגע על ידי מכונית לבנה לנגד עיניה של אמו המבוהלת.

בתיעוד המצמרר שפורסם לאחרונה בכלי התקשורת בברזיל, אפשר לראות איך הפעוט נמלט מאמו ורץ היישר אל נתיב הנסיעה של המכונית. דוס סנטוס אז נפגע על ידי הרכב, נדרס על ידי הגלגל הקדמי ואז גם על ידי האחורי. רק אחרי שהמכונית עברה אותו לחלוטין, אמו של הילד הצליחה לתפוס אותו ולפנות אותו מיד לסיוע רפואי.

את הסרטון המלא של תיעוד אירוע הדריסה, שעלול להיות קשה לצפייה עבור חלק מהקוראים, תוכלו לראות במלואו כאן.

התינוק נבדק בביה"ח שם אנשי הצוות נדהמו לגלות כי הוא שרד את אירוע הדריסה עם פציעות קלות. ד"ר אנה אסקובר, רופאת הילדים שטיפלה בו, סיפרה כי תיאו התמודד עם שפשופים על העור שלו, שן שבורה וחתך על עורפו. כמו כן, היא הסבירה כיצד הפעוט שרד את התקרית ללא עצמות שבורות.

"העובדה שתיאו עדיין גדל היא מה שהציל אותו", סיפרה ד"ר אסקובר. "העצמות שלו עדיין לא התפתחו לחלוטין והן מאוד אלסטיות ביחס לאלו של אדם בוגר. למעשה, הן מה שעזר לו לרכך את פגיעת המכונית".

ד"ר אסקובר הוסיפה כי הפעוט היה מאושפז בביה"ח רק לילה אחד ושוחרר ביום למחרת. בסרטון שפורסם על ידי בני משפחתו, ניתן לראות את תיאו קופץ ומשחק עם אחותו הגדולה כמה ימים אחרי התקרית המפחידה – כאילו לא קרה שום דבר.