נערה בת 13 הובאה למעצר על ידי רשויות החוק בחצי האי קרים, אחרי שהתנגשה בטיולון עם קורקינט חשמלי ופצעה פעוטה. לפי העדויות, החשודה – שפרטי זהותה לא פורסמו – ניסתה להימלט מהזירה ונמצאה כשעה לאחר מכן בפארק גגרינסקי, בעיר סימפרופול.

בתמונות שצולמו אחרי התאונה אפשר לראות את בת ה-3 הפצועה, כשפניה וחולצתה מגואלות בדם. עובר אורח שהיה במקום צילם את הנערה בווידיאו ובו רואים אותה מנסה להסתיר את פרצופה מהמצלמה.

 

תאונת קורקינט חשמלי (צילום: VK)
בת ה-13 הובאה למעצר ושוחררה זמן קצר לאחר מכן | צילום: VK

הפעוטה פונתה לבית חולים באזור ושם היא אובחנה עם שבר באף. גורמים המעורים בפרטי המקרה סיפרו שכירורגים נדרשו לתפור חתך גדול על ראשה של בת ה-3, שגרם לדימום מאסיבי על פניה. מומחים חששו בהתחלה שיש לילדה שבר בבסיס הגולגולת ואולי גם דימום מוחי, אך סדרת בדיקות חשפו שלא. כרגע לא ברור אם היא תזדקק לניתוח פלסטי.

בת ה-13 הובאה למעצר בעקבות התקרית ושוחררה זמן קצר לאחר מכן. לפי הפרסומים בכלי התקשורת הרוסים, לא יוגש נגדה כתב אישום והיא ככל הנראה לא תיענש על מעשיה. פרטי זהותה נותרו חסויים, אך דווח שהיא בתו של איש העסקים בוריס פיינגולד – שהיה בעברו המשנה לתובע המחוזי – ונכדתו של האוליגרך יוסיף פיינגולד, בכיר לשעבר במועצת העיר בסימפרופול.