התפתחות בלתי צפויה בפרשת מותה של קלואי וינגנד: סנגורו של סלבטורה "סאם" אנלו הודיע כי בכוונת מרשו לשנות את קו ההגנה שלו ולהודות באשמת ההריגה של נכדתו.

הפרשה המשפטית התפוצצה ביולי של 2019, כאשר הפעוטה בת השנה וחצי נפלה מחלון בקומה ה-11 של ספינת התענוגות "רויאל קריביאן". אנלו הואשם בעקבות התקרית בגרימת מוות ברשלנות, אך כפר באשמה בטענה כי הנהלת הספינה השאירה את החלון פתוח ללא שלט אזהרה. כעת, מתברר שהוא החליט להודות באשמה במסגרת עסקת טיעון.

מייקל וינקלמן, עורך דינו של אנלו, התייחס להתפתחות בפרשה ואמר כי מרשו הסכים לעסקה שבמסגרתה הוא לא ירצה עונש מאסר. אנלו ירצה במקום זאת תקופת מאסר על תנאי בביתו, אשר בעיר סאות' בנד, אינדיאנה.

"העסקה הזו משרתת את האינטרס של בני המשפחה בצורה הטובה ביותר", סיפר וינקלמן. "כעת, הם יכולים לסגור את הפרק הנוראי הזה בחייהם ולהתאבל על מותה של קלואי".

אנלו תיאר את רגעי האימה לפני מספר חודשים בראיון לסוכנות ידיעות מקומית ואמר כי הוא היה משוכנע שהחלון היה סגור. "אני זוכר שניסיתי למצוא אותה על הרצפה ואז ראיתי אותה נופלת", שיחזר הסב. "אמרתי לעצמי 'אלוהים אדירים' ואני חושב שלמשך זמן מה הייתי בשוק ופשוט עמדתי שם".

אנלו הוסיף: "אחר כך אני זוכר שפשוט צעקתי שוב ושוב שחשבתי שיש שם זכוכית, חשבתי שיש שם זכוכית. אני עדיין אומר את זה לעצמי, אני כאילו חי את זה מחדש כל הזמן ופשוט חשבתי שיש שם זכוכית".