עבריין מין אוסטרלי נעצר על ידי רשויות החוק בעיר פרת' בחשד שתקף מינית עשרות תינוקות וילדים קטנים. ג'ארת' תומאס האריס-מרקהאם בן ה-24 הודה לאחרונה ביותר מ-100 עברות מין, אותן ביצע נגד ילדים בזמן שהתחזה לשמרטף.

הדיון המשפטי נערך אתמול בשיחת ועידה מקוונת. מרקהאם הואשם ביותר ב-221 עברות מין נגד תריסר קורבנות – חלקם היו תינוקות בני מספר חודשים. כמו כן, צוין בכתב האישום שהוא תקף מינית 10 ילדים מתחת לגיל 13.

מעשיו של מרקהאם התגלו לאחר ששוטרים פשטו על ביתו ומצאו תוכן פורנוגרפי פדופילי. במהלך חקירתו, התברר שהוא נהג לתקוף ילדים בזמן שהתחזה לשמרטף בין השנים 2020-2021.

ממצאי בדיקת המשטרה חשפו כי מרקהאם פרסם מודעות בשני אתרים מיוחדים לשירותי שמרטפות – וטען שיש לו יותר מ-4 שנות ניסיון בתחום, תעודת מגיש עזרה ראשונה ותעודת יושר.

"אני אוהב לחנך ילדים ולעזור להם להיות הגרסאות הכי טובות שלהם", כתב באחת המודעות. במודעה אחרת הוא ציין: "אני אדם מאוד חברותי ודינאמי, שפתוח לעבוד עם ילדים בכל הגילים ובכל שעות היממה. אני מקווה שאני נשמע כמו המועמד המושלם עבורכם". על פי החשד, הוא ביצע את זממו בעשרות קורבנות בעיר פרת' ומקומות אחרים במערב אוסטרליה.

מרקהאם הודה ביום שלישי בביצוע 141 עברות מין נגד ילדים, כולל אונס של תינוק, כחלק מעסקת טיעון עם הפרקליטות. גזר דינו נקבע לחודש ספטמבר הקרוב.