טרגדיה באוסטרליה, שם בני זוג נהרגו בתאונת דרכים בזמן שטיילו עם שלושת ילדיהם באי טזמניה. נייתן דיוויד ואשתו צ'יי, שניהם בני 46, נהרגו דקות ספורות אחרי שהאם העלתה לרשת סלפי עם כל בני המשפחה.

במקור ממדינת ויקטוריה, אוסטרליה, בני המשפחה הצטלמו ביום שבת האחרון על גדות ערוץ קטרקט השוכן בצפון טזמניה. דקות ספורות אחרי שצ'יי העלתה את התמונה לחשבון הפייסבוק שלה, הם היו מעורבים בתאונת דרכים חזיתית. ההורים נהרגו במקום, בזמן ששלושת ילדיהם - ג'ושוע, שרליז וג'וד - פונו לבית החולים במצב יציב.

בני המשפחה המזועזעים סיפרו שנייתן וצ'יי היו אמורים לחגוג את יום הנישואים ה-20 שלהם בחודש הבא, ואפילו תכננו לערוך טקס מיוחד בשביל לחדש את הנדרים שלהם. האב עבד במרכז הלימודי הנוצרי Loch Alive ותואר על ידי עמיתיו כחובב טיפוס הרים.

הכומר אפולו מיארס, חבר של נייתן, סיפר שבני המשפחה כבשו בשנים האחרונות את כל ההרים במדינת ויקטוריה ותכננו לטפס גם על אלו בטזמניה. לדבריו, מותם הטרגי הסעיר את כל העובדים במרכז הלימודי.

"מדובר בבני זוג שאהבו את משפחתם יותר מכל דבר אחר בעולם", סיפר הכומר. "כולנו מרגישים עכשיו פחות או יותר אותו הדבר. אנשים לא מפסיקים לבכות ולהתחבק. איבדנו שני חברים יקרים מאוד לליבנו". המשטרה חוקרת את נסיבות הטרגדיה.