תעלומה על הכביש: רשויות החוק בטקסס עצרו נער בן 18 לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים באזור העיר פורת וורת'. החשוד, ארון ריצ'ארד, נמצא בתוך הטנדר הלבן שלו כשעליו כתמי דם יבשים. כשחוקרים שאלו אותו לגבי מקור הדם, הנער סירב לשתף איתם פעולה ושמר על זכות השתיקה.

בדוח המקרה צוין כי נמצאו על החשוד וגם על כלי הרכב שלו שרידים של דם יבש. לפי ההערכות, הדם לא שייך לריצ'ארד. הנהג הצעיר הובא למעצר ובהיעדר תשובות לגבי הדם, הואשם רק בסעיף של נהיגה בשכרות. הוא שוחרר מאז בערבות של 500 דולר. הרשויות מנסות כעת לברר למי שייך הדם שנמצא על הטנדר והנער.

דוברות משרד השריף של מחוז טרנט (Tarrant) פרסמה כי כוחות משטרה הוזעקו למיקומו של הטנדר, על כביש 20, בעקבות דיווחים על תאונת דרכים קשה. כלי הרכב של ריצ'ארד נמצא עם נזק משמעותי בדלת הנהג, הפגוש האחורי והחלקים מעל הגלגל הימני.

"הייתה כמות גדולה של דם על צידו השמאלי של כלי הרכב", צוין בהודעה של משרד השריף. "הנער שיתף פעולה עם השוטרים שהגיעו לזירה עד לרגע שהם שאלו אותו שאלות לגבי הדם. בשלב הזה, הוא השתתק והפסיק לסייע בחקירה".

נסיבות התאונה שריצ'ארד היה מעורב בה טרם הותרו לפרסום ולא ברור אם בן ה-18 נזקק לטיפול רפואי לפני מעצרו או לאחר מכן. גורמים המעורים בפרטי החקירה סיפרו שהמקרה נבדק ביסודיות ונכון לרגע זה, לא ניתן לומר לפי הממצאים בזירה אם מישהו נהרג או שחייו נמצאים בסכנה.

תאונת הדרכים המסתורית אירעה בזמן שריצ'ארד מרצה תקופת מבחן של 6 חודשים. הנער הורשע בתחילת השנה בסעיף של הפרת סדר בעקבות מקרה אחר שאירע בעיר המגורים שלו, הלטום סיטי. טרם נרשמה פריצת דרך בחקירה ועל כן, רשויות החוק פנו לציבור וביקשו מכל מי שיודע פרטים נוספים על התאונה ליצור קשר עם משרד השריף של מחוז טרנט.