"העלייה המשמעותית במשקל שלי הייתה אחרי הלידה של הבן השני שלי – אז אני פשוט לא יכולתי להפסיק לאכול ג'אנק פוד": ג'סיקה פנדגראס שקלה בשיאה יותר מ-110 ק"ג, לפני שהחליטה לחולל שינוי באורח החיים שלה. בשיחה עם ערוץ היוטיוב Truly, האם ל-2 סיפרה שבעבר היא ובעלה היו יוצאים לאכול במסעדות מזון מהיר כמעט כל הזמן.

"היינו אוכלים מלא ג'אנק", סיפרה. "צ'יזבורגרים, בוריטו, גלידות, הכל". לטענתה, ההידרדרות במצבה החלה זמן קצר אחרי הלידה של בנה השני – שאובחן עם Congenital Diaphragmatic Hernia (או CDH), פגם מולד בסרעפת שגורמת לכך שאיברים פנימיים נמצאים בחלל החזה.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Pendergrass (@jesspen4)

כשבנה השני של ג'סיקה נולד, הוא נאלץ להישאר זמן רב בבית החולים ולעבור סדרה של ניתוחים – אחד מהם אפילו כמעט הרג אותו. ההחמרה במצבו הבריאותי הובילה אותה למצוא נחמה באוכל ומכאן, היא החלה לבלוס מזון מהיר ללא הפסקה.

"בשלב הזה שקלתי 111 ק"ג וזה הכי כבד שאי פעם שקלתי", סיפרה. "מעולם לא דמיינתי את עצמי בגודל הזה. זאת הייתה נקודת מפנה בחיי. בשלב הזה ידעתי שאני חייבת לחולל שינוי באורח החיים שלי".

ג'סיקה אז החלה לשלב אימוני כושר גופני בסדר היום שלה, כולל אימוני כוח וסיבולת לב ריאה. מעבר לזה, היא מספר שמעבר לתפריט קיטו (Keto) גרם לה להשיל את רוב המשקל העודף. "כשהתחלתי עם הקיטו, הרגשתי ממש את המשקל יורד לי מהגוף", סיפרה. "לפני כן בחיים לא חשבתי שאני יכולה לאכול אוכל כזה, היום אני מתה עליו".

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Pendergrass (@jesspen4)

ג'סיקה השילה כמעט 37 ק"ג תוך 7 חודשים וכעת, מאושרת יותר מתמיד. לטענתה, המהפך שלה לא רק גרם לה להיות בריאה יותר ומאושרת יותר, אלה גם הפך אותה לאם טובה יותר. "היום אני הרבה יותר פעילה ממה שהייתי בעבר", ציינה ג'סיקה. "המהפך לא רק שינה אותי פיזית, אלא גם מנטלית. היום כשאני מסתכלת בראי, אני מאושרת. אם אתם רוצים גם לחולל שינוי בחייכם, עצה שלי תהיה לסמוך על התהליך ולהיות סבלני. זה לא קורה בין רגע".