מחוסרת בית מפלורידה מצאה את מותה בנסיבות מזוויעות, אחרי שנטרפה על ידי חיית בר. התקרית אירעה בספטמבר של השנה שעברה, אז כוחות ביטחון הוזעקו לתעלת מים סמוך לעיר לארגו – מערבית לטמפה – בעקבות דיווח על אליגטור עם שרידי גופה במלתעותיו. פקחים של רשות שמורות הטבע של פלורידה הגיעו למקום, יחד עם שוטרים וכבאים, והרגו את חיית הבר.

לראשונה מאז שדווח על המקרה, רשויות החוק במדינה התירו לפרסם תיעוד ממצלמות האפוד של השוטרים בזירה. בסרטון אפשר לראות פקח של רשות שמורות הטבע מרתק את האליגטור עם חבל בזמן שאחד הסגנים יורה בו עם רובה חצי-אוטומטי. גורמים המעורים בפרטי המקרה סיפרו שבעל החיים נמדד באורך של יותר מ-4 מטרים ובאזור שבו הוא אותר נמצאו חלקי גופתה של הקורבן: סברינה פקהאם (41). מאוחר יותר, שרידי גופתה נמצאו גם בקיבה של הטורף.

ג'מרקוס בולארד היה הראשון שראה את האליגטור הענקי בתעלת המים ודיווח על כך למשטרה. "שמתי לב שהיו לו חלקי גופה בפה. זה נראה כמו פלג גוף תחתון", סיפר התושב. "רצתי מיד לתחנת הכיבוי הסמוכה וכשהם הגיעו למקום, הם אישרו שזאת גופה של בן אדם".

סברינה פקהאם הייתה מחוסרת בית שהתגוררה במאהל מאולתר כמה עשרות מטרים מתעלת המים. בני משפחתה ציינו שראו אותה בפעם האחרונה כיממה לפני שהאליגטור נורה למוות. לפי ההערכות, היא הותקפה על ידי בעל החיים בזמן ששוטטה באזור המאהל שלה. בעקבות התקרית עלתה סברה כי בת ה-41 התגרתה בבעל החיים, אך בתה הכחישה את הדברים.

"אמא שלי הייתה חלק מקהילת מחוסרי הבית שחיו באזור המיוער הסמוך ללארגו. פקחים חושבים שהיא הותקפה בזמן שהלכה על גדות התעלה בלילה", כתבה בריאנה דוריס בחשבון הפייסבוק שלה. "כולנו המומים ועצובים. ציפינו שהיא תהיה איתנו עוד הרבה שנים. לצערנו, אלוהים קרא לה מוקדם יותר". בעקבות התקרית, הרשויות המקומיות הקימו גדר בטיחות מסביב לתעלת המים והאגם שמתחבר אליו.