רשויות האכיפה במדינת וירג'יניה עצרו 4 בני משפחה בחשד למעורבות במותה של ילדה בת 7. ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי אוליביה גרייס פלויד, תושבת העיר פישרוויל, נהרגה אחרי שהותקפה על ידי כלב הרוטוויילר של סבה וסבתה.

צוות אמבולנס פינה את הילדה למרכז הרפואי אוגוסטה הלת', כשהיא פצועה באורח אנוש. למרות זאת, כל שנותר לרופאים לעשות היה לקבוע את מותה הטרגי של הילדה. כעת, משרד השריף של מחוז וויינסבורו הודיע כי הגיש כתב אישום נגד ארבעת בני המשפחה.

סטיבן כריסטופר קשמר (60) ורעייתו, פני לי בשלור (64), סבה וסבתה של הקורבן והבעלים של הכלב, מואשמים בסדרת עברות פליליות, כולל רצח מדרגה שנייה, הריגה ברשלנות, התעללות בקטין, פציעה של אדם על ידי כלב מזן מסוכן ועוד. שניהם מוחזקים כעת בבית מעצר מחוזי, אחרי שבית המשפט דחה את עתירתם לשחרור בערבות. במידה ויורשעו במעשיהם, בית המשפט עשוי לגזור עליהם מאסר עולם.

הוריה של אוליביה, אנתוני ברוקס פלויד (39) ואלישיה רנה פלויד (37), מואשמים גם הם בסדרת עברות פליליות, כולל התעללות בקטין. האב עצור בבית מעצר מחוזי, בזמן שאמה של הילדה שוחררה בערבות עצמאית. במידה והם יורשעו במעשיהם, בית המשפט עשוי לגזור עליהם עונש מאסר של 5 שנים.

אוליביה הייתה תלמידה בכיתה ב' בבית הספר היסודי ווילסון, שם צוות המורים תיאר אותה בתור "ילדה מלאת מרץ, מתוקה ואכפתית, שהסתדרה עם כולם ואהבה את החיים". אחת המורות שלה התייחסה למותה הטרגי בשיחה עם אתר People ואמרה: "הייתי מאוהבת בחיוך שלה, שמחת החיים שלה והאנרגיות שלה. לבי נשבר כששמעתי את ההודעה על מותה. אני מתפללת עבור בני משפחתה".