ילד אמריקאי בן 8 הפך לגיבור מקומי אחרי שהציל את אחותו הקטנה מתקיפת כלב. זה קרה בעיירה סאגינו (Saginaw), מישיגן, כשניקולס וליליאן בת ה-6 שיחקו בחצר האחורית של סבא שלהם. לפתע, הכלב של השכנים, מגזע פיטבול, זינק מעל הגדר ותקף את הילדה.

רבקה צ'יטווד, האמא של שני הילדים, סיפרה שהכלב מוכר היטב באזור כאחד שבורח מהבעלים שלו. לדבריה, הוא התנפל על בתה, הפיל אותה על הארץ ונשך את פניה. בשלב הזה אחיה הגדול נכנס לפעולה וקפץ בעצמו על הפיטבול.

"ניקולס שמע את אחותו צורחת, אז הוא זינק על הכלב, הוריד אותו ממנה ובעט בו עד שסבא שלו הגיע", סיפרה האם. ליליאן פונתה למרכז הרפואי באוניברסיטת מישיגן בעקבות התקרית. "יש לה פציעות נשיכה בצוואר, חלקן בעומק של 3 ס"מ, וקרע באחד העורקים", ציינה רבקה. "היו צריכים לתפור לה את אחד העפעפיים ויש לה תפרים גם באזורים אחרים בראש. אמרו שיש לה נזק עצבי נרחב בפרצוף".

בני המשפחה פתחו בעקבות התקיפה קמפיין גיוס כספים שנועד לסייע בהוצאות הטיפול הרפואי. רבקה סיפרה שבתה נותרה בטראומה מהתקרית, וצפויה לעבור תהליך שיקום ארוך ומאתגר. "עצוב לי מאוד בשבילה. היא מפחדת להסתכל על עצמה במראה", סיפרה האם. "היא מפחדת לחזור לביה"ס כי היא חוששת שבריונים יציקו לה. היא גם מפחדת עכשיו מכלבים".

רבקה מספרת שהיא מקווה שהמקרה של בתה יגרום לבעלי כלבים אחרים לשמור טוב יותר על חיות המחמד שלהם. מעבר לזה, היא דורשת כעת מהבעלים של הפיטבול התוקף לשאת באחריות על התקרית. "הכלב הזה הוא קורבן בעצמו. התעללות בבעלי חיים מתחילה בבית", הוסיפה האם. בעקבות המקרה דווח שהפיטבול נתפס על ידי הרשויות והומת.