קונצרט של המוזיקאי המקסיקני קווין מורנו נגמר באסון, אחרי שמעקה הבטיחות בכניסה למועדון שבו הופיע נשבר ויותר מתריסר אנשים נפלו מגובה רב. התקרית אירעה ביום שישי האחרון במועדון ה-Rich Club בעיר סן לואיס פוטוסי, מרכז מקסיקו. לפי הפרסומים בכלי התקשורת המקסיקנים, 2 בני אדם נהרגו בתקרית ועוד 15 נפצעו – חלקם באורח קשה.

התאונה הקטלנית תועדה במצלמות האבטחה בכניסה למתחם הקניות שבו פועל מועדון הלילה. בסרטון המטריד רואים את המעורבים נופלים היישר אל מבואת הכניסה של המתחם, ורסיסי זכוכיות עפים לכל עבר. לפי ההערכות, הם צנחו מגובה של כ-12 מטרים. שניים מהפצועים קמו על רגליהם מיד אחרי הנפילה, בזמן שהשאר נותרו שרועים על הרצפה (לצפייה בסרטון, לחצו כאן. אזהרה, התיעוד קשה לצפייה).

חורחה הרננדז, בכיר בעיריית סן לואיס פוטוסי, התייחס לתקרית הטרגית במועדון הלילה בשיחה עם כתבים מקומיים וטען שמעולם לא ניתן אישור לקיים במקום אירוע עם כל כך הרבה אנשים. "הגיעה למקום כמות אדירה של אנשים וכתוצאה מכך, מעקה הבטיחות בקומה השלישית נשבר תחת הלחץ והדחיפות", אמר הרננדז. "מדובר באסון נוראי. 2 בני אדם נהרגו ו-15 אחרים נפצעו, חלק מהם באורח קשה".

רשויות החוק סגרו את מתחם הקניות בעקבות התאונה הקטלנית ופתחו בחקירה של נסיבות האירוע. מאז פורסמו זהות ההרוגים: מנואל אלחנדרו אינפנטה פואנטה (21) ורודריגו אספינוסה אלונסו (17). אחד מחבריו של מנואל הספיד אותו ברשתות החברתיות וכתב: "איבדנו היום איש יקר. החבר והשותף שלנו עלה לשמיים. נוח על משכבך בשלום מנואל".