ילד ממערב ארה"ב ריגש את הגולשים אחרי שבני משפחתו חשפו כיצד הציל את חייה של אחותו הקטנה מתקיפה של כלב. ברידג'ר, בן ה-6 ממדינת וויומינג, זיהה שאחותו נמצאת בסכנה ובאינסטינקט, קפץ מול החיה התוקפנית שנשכה אותו בפניו.

ניקול ווקר, דודתו של ברידג'ר, פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה את תמונתו של הגיבור הקטן, ששוחרר מביה"ח עם 90 תפרים בלחיו השמאלית. ווקר הוסיפה בתיאור הפוסט: "ב-9 ביולי, האחיין בן ה-6 שלי הציל את אחותו הקטנה אחרי שנעמד בינה ובין כלב שהסתער עליה. אחרי שהוא ננשך בחוזקה בפניו, הוא תפס את ידה של אחותו וברח איתה מהמקום. מאוחר יותר, כשדיברנו איתו על מה שעשה, הוא אמר 'אם מישהו היה חייב למות, חשבתי שזה צריך להיות אני'".

View this post on Instagram

A post shared by Nikki Walker (@nicolenoelwalker) on

הפוסט של ווקר הפך עד מהרה לוויראלי עם יותר ממיליון לייקים ולמעלה מ-33 אלף תגובות – חלקן נכתבו על ידי כמה מהשחקנים המפורסמים ביותר בהוליווד שהתרגשו מסיפור הגבורה של בן ה-6.

"אלו שמוכנים להקריב את חייהם עבור אחרים הם הגיבורים הגדולים ביותר שאני מכיר", כתב שחקן הקולנוע מארק ראפלו, שגילם את דמות הענק הירוק בסדרת סרטי "הנוקמים". "אני באמת מכבד ומעריץ את אומץ ליבך. אומץ אמיתי הוא לדעת מה נכון לעשות ברגע נתון ולעשות אותו, אפילו אם אתה יכול להיפגע בתהליך". מאוחר יותר, הוא קיבל הודעה נוספת מ"נוקם" אחר.

View this post on Instagram

A post shared by Nikki Walker (@nicolenoelwalker) on

בסרטון שעלה לחשבונה של ווקר, אפשר לראות את ברדיג'ר יושב עם אחותו על ערסל ושניהם צופים בהודעה מוקלטת שנשלחה אליו משחקן הקולנוע כריס אוונס – שמגלם את קפטן אמריקה בסדרת סרטי "הנוקמים".

"מה שאתה עשית היה כל כך אמיץ", אמר אוונס. "לאחותך יש כל כך הרבה מזל שיש לה אותך כאח גדול. תהיה חזק. אני יודע ששיקום יכול להיות תהליך מייגע, אבל ממה שהבנתי אין הרבה דברים שיכולים לעצור אותך. אנחנו צריכים יותר אנשים כמוך". שחקן הקולנוע הוסיף גם כי בכוונתו לשלוח לו מגן מקורי של קפטן אמריקה – והאמת, מגיע לו.