טרגדיה הכתה בעיירה בצפון ארה"ב, כאשר נער בן 14 מצא את מותו בנסיבות מחרידות, בעיצומו של מסע ציד. ביממה האחרונה הותר לפרסום כי ג'פרי פאוול, מאלקטון, מישיגן, נדרס למוות על ידי רכב חקלאי (קומביין) בזמן ששכב בשדה תירס. 

גופתו של פאוול נמצאה אחרי שנהג הרכב, גבר בן 25 שפרטי זהותו לא הותרו לפרסום, הבחין בתקלה תוך כדי הנסיעה. נכון לעכשיו, לא ברור בדיוק מה הילד עשה בשדה או למה הוא היה לבדו, אך הסברה הרווחת הינה שהוא נרדם במקום בזמן שארב לצבאים. גופתו נשלחה למכון הפתולוגי לצורך בדיקת פוסט מורטם, אך ממצאיה טרם פורסמו.

 

ג'ון פאוול
"זה יותר מדי עבורי". משמאל: ג'פרי ודודו, ג'ון | צילום: John Powell, Facebook

בני המשפחה של הילד פרסמו הודעות אבל בחשבונות הפייסבוק שלהם. ג'ון פאוול דודו, הספיד את ג'פרי וכתב: "אני לא מצליח להבין את זה בגלל שזה לא ברמתי להבין את זה. זה יותר מדי עבורי. אני אוהב אותך ג'פרי, שמור על עצמך".

מישל בורק, חברה של בני המשפחה, התייחסה גם היא למותו של הילד וכתבה: "שולחת המון תפילות לכיוונכם. הוא היה ילד מתוק ואכפתי. הוא יחסר לנו מאוד". מאז פרסום הסיפור, גולשים רבים התייחסו לנסיבות מותו הביזאריות של הילד – חלקם תהו האם יש פרטים נוספים שטרם התבררו לחוקרים.

"יש פה יותר מדי שאלות שנותרו לא מענה", כתבה אחת הגולשות. "למה הוא היה לבד בשדה? איך הוא לא שמע את הקומביין?". גולש נוסף חיזק את דבריה והוסיף: "חייבים להיות עוד פרטים לסיפור הזה. איך זה יכול להיות שהשאירו אותו לצוד לבדו?".

המשטרה עדיין חוקרת את נסיבות המקרה, ומנסה להבין האם מדובר ביותר מחוסר מזל טרגי, או שמא ישנה סיבה בגללה הנער שכב בשדה ללא תזוזה ולא שמע את הרכב.