טרגדיה מזעזעת בבודפשט: אם נמחצה למוות על ידי גבר שהתאבד בקפיצה מבניין בן 14 קומות ופגע בה בזמן שהיא פוסעת ברחוב שלמטה יחד עם בתה התינוקת בעגלה. התקרית המחרידה התרחשה במחוז ה-11 בצפון העיר, ובה נהרגו גם האיש שקפץ וגם האם בת ה-41, שבמקור נולדה במחוז טרנסילבניה ברומניה, אך התגוררה בהונגריה מאז גיל 16.

בעלה של הקורבן, ברונז גאבור, סיפר כי אשתו ארזסבט לקחה את שני ילדיהם המשותפים – מרטון בן ה-3 ובוגלרקה שהיא בת מספר חודשים בלבד - למגרש משחקים סמוך ב-31.7. לפני שיצאה עמם מהבית הוא הבטיח לה שיצטרף אליהם בקרוב. אך כאשר עזב את בניין המגורים שלו, הוא הבחין בהמולה והבין שקרה אסון.

בוגלרקה הפעוטה אושפזה בעקבות התקרית עם פציעות קלות, אך מאז שוחררה לביתה וכעת היא שוהה אצל סבה וסבתה, שכן גאבור מספר כי המשפחה הצעירה הייתה קרובה מאוד לחמים ולחמות.

המשפחה עדיין המומה ומזועזעת ממותה של האם. ״הבנתי שאני צריך להיות אב לילדיי ולגדל אותם בצורה הטובה ביותר שאני יכול״, הוא מספר, ״שום דבר אחר לא חשוב״. בנוסף אומר גאבור כי מרטון בן ה-3 עדיין חושב שאמו בחיים ומאושפזת בבית החולים. הוא הבטיח לספר לו את האמת כאשר הוא יגדל ויהיה מסוגל להבין.

כשנשאל לגבי האדם בן ה-42 ששם קץ לחייו ולמעשה אחראי למותה של אשתו, אמר גאבור, שעדיין נותר המום וכועס: ״אנחנו לא מרחמים עליו בכלל, כולנו חושבים שהוא אדם מאוד חלש. גברים חייבים להתמודד עם הכאב שלהם״.

 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844