טרגדיה בברזיל שם אישה בשנות ה-20 לחייה נורתה למוות בזמן שיצאה עם חבריה לבר מקומי. האירוע קרה בסיארה, צפון-מזרח ברזיל, שם דיאן בטיסטה בארוס (24) ישבה עם ששת חבריה בבר ושתתה קוקטייל. לפתע, חמושה התפרצה למקום, פתחה באש אל עבר השולחן והרגה אותה.

התקרית הקטלנית תועדה כולה במצלמות האבטחה של הבר, שם אפשר לראות את הרגע שהחמושה מגיעה למקום עם רוכב אופנוע כשהאקדח כבר בידה. שניות ספורות לאחר מכן, דיאן נורתה למוות בזמן ששאר חבריה נמלטו על נפשם. כעת, חוקרים חושפים מה הוביל לתקרית הקטלנית.

היורה זוהתה מאוחר יותר בתור דיאנה רפאל דה סילבה רודריגז (31), אשתו של אחד מששת חבריה של הקורבן (לובש בסרטון חולצת פולו בצבע טורקיז וחובש כובע לבן). ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי השניים היו מסוכסכים באותה זמן בגלל שהבעל סרב להיענות לבקשתה להפסיק לבקר באותו בר, שלטענתה הפך למוקד פופולרי עבור נערות ליווי.

רודריגז נעצרה עוד באותו יום ועדיין לא שוחררה. כתבים מקומיים מספרים שהיא טענתה בחקירה שלא תכננה להרוג את דיאן ושהירי נועד לפזר את כל מי שישב בשולחן. מומחים לרפואה משפטית מספרים שבת ה-24 נהרגה במקום לאחר שכדור פגע בראשה. כמו כן, אדם נוסף נפצע בתקרית ונותח בבית החולים.

רודריגז עצורה בינתיים עד לסיום החקירה. גורמים המעורים בפרטי התקרית סיפרו שבלשים נוטים להאמין לגרסתה של היורה וחושבים שההריגה לא הייתה מתוכננת. מעבר לזה, נמסר כי לחשודה אין עבר פלילי. אף על פי כן, היא צפויה להיות מואשמת בהריגה ותקיפה בנסיבות מחמירות.