סטודנטית בת 20 ממרכז ארה"ב נחרדה לגלות את הסיבה האמיתית להופעת הסימנים המשונים על עורה. הליינה היליארד, ממדינת איווה, סיפרה ש"נמשים" מוזרים הופיעו בן ערב על גופה וכיסו את זרועותיה ורגליה.

בשיחה עם כתבים מקומיים, הסטודנטית הצעירה סיפרה שבהתחלה חשבה שהסימנים הם שטפי דם כתוצאה מאימון כדורסל שהייתה בו באותו ערב. למרות זאת, היא החליטה לוודא את העניין ופנתה לבית החולים המקומי לצורך סדרת בדיקות – ובעקבות תוצאות מדאיגות, היא פונתה למרכז רפואי מתקדם יותר.

שעות ספורות אחרי שהסימנים הראשונים הופיעו, הליינה נפגשה עם אונקולוג שהסביר לה שאותם "נמשים" הם בעצם פטכיה (שטפי דם זעירים שנוצרים בגלל דימום בנימים). מעבר לזה, הוא אבחן אותה עם סרטן מסוג לוקמיה לימפוציטית חריפה.

@helainahillyard Turn of events :// #fyp #ope #didnotexpectthat #leukemia #godsplan ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

הליינה סיפרה שהיא נדהמה מהאבחנה, שכן היא הרגישה מצוין למעט הסימנים על הגפיים שלה. "הייתי המומה, לא האמנתי לרופא", סיפרה. "עכשיו אני יודעת שהייתי יכולה למות אם הייתי מחכה עם הפינוי לבית החולים. האונקולוג אמר שהיה לי הרבה מזל, כי הייתי יכולה בקלות לקבל דימום מוחי באימון הכדורסל שלי".

הסטודנטית ציינה שהיא הפסיקה מאז את הלימודים והתחילה טיפולי כימותרפיה ועירוי דם כל 10 ימים. לטענתה היא הייתה מבועתת מהאבחנה, אבל היא מאמינה שתצליח לנצח את המחלה הקשה. "בחיים לא חשבתי שדבר כזה יקרה לי או למישהו שקרוב אליי", סיפרה. כעת, היא משתפת את הסיפור שלה בתקווה לעורר מודעות לגילוי מוקדם של לוקמיה.

View this post on Instagram

A post shared by Helaina Hillyard (@helaina_hillyard)

"רציתי להראות לכולם ולהוכיח להם שאפשר לעבור את זה ולהיות אופטימיים, לא משנה כמה המצב קשה", סיפרה. "קיבלתי כל מיני תגובות. מצער אותי מאוד שהפחדתי כל מיני אנשים שחששו שכל מיני נקודות שהופיעו להם על העור זה סרטן. מצד שני, קיבלתי גם המון הודעות מאנשים שרצו לתמוך בי. אני מוקירה תודה לכולם".