חייו של ג'וני קווין, ממילינגסטון, טנסי, השתנו ב-180 מעלות כאשר כמעט מת בשרפה שפרצה בביתו כשהיה בן ארבע בלבד, וניצל בזכות אחותו הגדולה, לאה, שהוציאה אותו מבין הלהבות. הוא סבל מכוויות מדרגה שנייה, שלישית ורביעית: "אמרו לי שיש לי 8 שעות לחיות", הוא מספר.

מאז הוא עבר יותר מ-100 ניתוחי שחזור והכוויות מהוות 95 אחוז מגופו. בנוסף, אין לו אצבעות ידיים, אלא גדמים. ג'וני נאבק לקבל את הצלקות שלו במשך זמן רב. "ילדים קראו לי מפלצת", הוא סיפר. "לא אהבתי את עצמי כשהייתי ילד, כי לא נראיתי כמו כל אחד אחר. היו ימים שהייתי חסר ביטחון עצמי לחלוטין. ניסיתי להסתתר כמה שאני יכול, אבל לא יכולתי להסתיר את הפנים שלי".

אולם כיום הוא מאמץ את המראה הייחודי שלו ומעודד אחרים לקבל את עצמם. בראיון מצולם לערוץ היוטיוב Truly סיפר: "אני לא שורד, אני משגשג. אני נהנה ממה שאני עושה, ואפילו אם הייתה לי אפשרות כזאת, לא הייתי בוחר לחזור לאיך שהייתי בעבר".

ג'וני מסביר את המהפך שעבר: "למדתי לאהוב את עצמי. החלטתי להסתכל על הדברים החיוביים, וככה למדתי לקבל את עצמי". לדבריו, הרשתות החברתיות עזרו לו מאוד בתהליך הזה. יש לו באינסטגרם כ-82 אלף עוקבים, והוא מעלה שלל סרטונים שלו לטיקטוק. הוא גם יודע לצחוק על עצמו - מכיוון שכולם אומרים לו שכפות הידיים שלו דומות לתפוחי אדמה, הוא צילם אותן ליד ערמת תפוחי אדמה בסופר לשם השוואה.

ג'וני חגג לאחרונה 21, והוצג לראשונה ב-Truly כשהיה בן 18, אחרי שהחליט להתמודד עם הצלקות שלו ולחשוף אותן לראשונה. "הרשת החברתית עזרה לי להרגיש הרבה יותר נוח, כי אני מציג באמצעותה את הרגעים המשעשעים בחיים שלי. גם להתאמן בחדר הכושר עזר לי להרגיש יותר טוב עם איך שאני נראה", הוא אומר, תוך כדי שהוא מצולם עם המאמן האישי שלו מרים משקולות בחדר הכושר.

View this post on Instagram

A post shared by Johnny (@jadiant) on

View this post on Instagram

A post shared by Johnny (@jadiant) on

View this post on Instagram

A post shared by Johnny (@jadiant) on

"אני לא יכול לשנות את הצלקות שלי, אבל עכשיו אני מאמץ אותן", הוא סיכם.