שיעור מקוון שנערך בבית ספר יסודי בפלורידה קיבל תפנית מזוויעה, כשאם של אחת התלמידות נרצחה לנגד עיניי בתה. התקרית התחוללה בשעות הבוקר המוקדמות בעיר אינדיאנטאון, לאחר שהיורה התפרץ לביתה של האם ל-6 וירה בה למוות לנגד עיניהם של ילדיה – הצעירה ביניהם רק בת 10.

היורה התפרץ לבית בסמוך לשעה 08:00 בבוקר ופתח באש אל עבר מריבל מורלס-רוסדו בת ה-32. המורה של בתה סיפרה לחוקרים שניתן היה לשמוע צעקות ברקע כשלפתע נשמע קול נפץ חזק והקשר עם הילדה נותק.

צוות טיפול נמרץ הוזעק למוקד הירי ופינה את רוסדו למרכז הרפואי לואנווד, שם קבעו את מותה. כ-40 דקות אחרי התקרית, כוחות המשטרה עצרו את דונלד ל. ויליאמס בן ה-27 בחשד לרצח מדרגה ראשונה.

 

 

ויליאמס נעצר בזמן שנסע על קו אוטובוס עירוני, לאחר שעורר חשד אצל הנהג וזה יצר קשר עם הרשויות. צוות של ימ"מ שהתאמן באזור הוזעק לקו האוטובוס ועצר את החשוד ללא התנגדות.

בזמן החקירה התברר שוויליאמס התגורר בשכונה של האם ואף ניהל איתה מערכת יחסים שהסתיימה לפני כשנה. מרטין סניידר, השריף המקומי, התייחס לפרשה ואמר כי החשוד "התעמת עם רוסדו בעבר בנוגע לסרטון" אחרי שהשניים חזרו להתכתב בפייסבוק. למרות זאת, נכון לעכשיו עדיין לא ברור מה המניע לרצח.