"תודה לאל שהגעתם!": שיט של קבוצת דייגים מפלורידה קיבל תפנית בלתי צפויה, כאשר הם הבחינו בסירה שטבעה בלב ים. כמה דקות מאוחר יותר, כנגד כל הסיכויים, הם מצאו את שני האנשים שהיו אליה לפני שהתהפכה.

אדם וטר, אחד הדייגים שהשתתפו בחילוץ, תיעד את הרגעים הדרמתיים שהתחוללו במפרץ מקסיקו. בסרטון שהעלה מאוחר יותר לחשבון הפייסבוק שלו, ניתן לראות כיצד שני הגברים הצליחו להשאיר את ראשם מעל המים אחרי שנאחזו בקוּלֶר הדגים שלהם – אשר שימש אותם בתור מצוף.

בריאיון לכלי תקשורת מקומי, וטר סיפר שברגע שהוא ראה את שרידי הסירה הוא חשד מכך שהאנשים שהיו עליה נפלו למים. "ראיתי שאין ירוקת על דופן הסירה והיא עדיין מחוברת לעוגן שלה, אז תיארתי לעצמי שהיא טבעה זמן קצר לפני שהגענו לשם", סיפר. רגעים ספורים לפני שהם עמדו לחזור למרינה, אחד מהם הבחין בקולר הלבן בתוך המים.

ג'ובאני וילאסיס וג'וניור פופו, שני הדייגים שנפלו למים, סיפרו מאוחר יותר שהם שהו במים במשך 3 שעות לפחות לפני שווטר וחבריו חילצו אותם. לטענתו, הסירה טבעה אחרי שמים החלו לחדור אל חלקה האחורי.

השניים שמו את חליפות ההצלה שלהם ותפסו את הקולר – שהיה העצם היחיד על הסירה שיכול היה לשמש כמתקן ציפה. הם נמצאו בסופו של דבר כמעט קילומטר ממוקד הטביעה של הסירה.

השניים הודו למחלצים שלהם על כך שהצליחו למצוא אותם לפני שהיה מאוחר מדי. וליאסיס הוסיף: "אמרתי לכולם כמה שאני שמח שהם הביאו אותי הביתה בשלום. התקרית הזאת הייתה יכולה להיגמר באסון נוראי. היה לנו מזל גדול שהם הצליחו למצוא אותנו. באותו לילה ישנתי במיטה מחובק עם אשתי ובתי".