"אשתי הודתה בפני שהיא ניהלה מערכת יחסים מינית עם אחיה במשך שני עשורים": גולש אלמוני ביקש את עזרתם של הגולשים, אחרי שגילה על עברה המצמרר של אשתו מזה 3 שנים. לטענתו, הוא גילה הכל אחרי ששניהם החליטו לחשוף את כל סודותיהם האפלים ביותר אחד בפני השנייה – אבל עכשיו, הוא מתקשה להתמודד עם מה שסיפרה לו.

הגולש סיפר שהקשר בין אשתו ואחיה הסתיים אחרי שהיא ברחה מהבית. זמן קצר לאחר מכן, היא הכירה אותו והשניים התחתנו. כעת, הוא מבין את האמת המצמררת לגבי חיי המין הסוערים שלהם.

"רק אחרי שהיא התוודתה בפני, הבנתי שהיא למדה את כל מה שהיא יודעת במיטה מאחיה הגדול", כתב. "בין אם זה שלישיות, סקס מצולם או כל דבר מדהים אחר שהיא ואני עושים. אני יודע שהיא קורבן של גילוי עריות, שהיא נוצלה ואפילו עברה התעללות, אבל אני לא מצליח להתגבר על העובדה שהיא עשתה סקס עם אחיה כל כך הרבה שנים. אני לא רוצה לתת לזה להרוס אותנו – מה אני אמור לעשות?".

הווידוי הדרמתי הוביל לפרץ של תגובות מגולשים שדרבנו את הבחור להציע לאשתו לגשת לטיפול. "נשמע שיש לכם דרך ארוכה לעשות ביחד", כתב אחד הגולשים. "טיפול פסיכולוגי יעזור מאוד, פרטני וגם זוגי". גולש אחר חיזק את דבריו והוסיף: "טיפול יעזור לשניכם לעכל את הטראומה, להתמודד עם הקשיים ויעזור לכם להתגבר על אתגרים בהמשך הדרך".

גולש נוסף אפילו הציע לכותב לגשת לקבוצת תמיכה של אנשים שבני או בנות זוגם עברו ניצול מיני בעברם והוסיף: "אני חושב שיעזור לך מאוד לדבר גם עם מישהו שהוא לא אשתך".

נכון לעכשיו, הגולשים הסקרנים עדיין לא יודעים מה הבעל מתכוון לעשות בנוגע לסוד שמעיק עליו, אבל כולם מקווים בעיקר שאשתו תקבל את העזרה שהיא אולי אפילו לא יודעת שהיא צריכה. 

 

מחפשים מידע נוסף על תמיכה בקורבנות גילוי עריות או התעללות מינית?

ניתן ליצור קשר עם מרכז לטם או עמותת יחד מחושך לאור