אושיית רשת ברזילאית כמעט איבדה את הבהונות שלה בגלל אתגר קרח טיפשי. תמי קרולין – המוכרת ברשת בכינוי MC Thammy – פונתה לבית חולים אחרי שעמדה בגיגית מלאה בקרח ומלח גס במשך דקות ארוכות. כעת, תמי מספרת שבעקבות התקרית היא אובחנה עם כוויות קור קיצוניות ואם היא הייתה עומדת דקה נוספת במי הקרח, כירורגים כנראה היו צריכים לקטוע לה את הבהונות.

תמי ביצעה את האתגר ביום שבת לפני שבועיים כחלק מסדרת אתגרים שנקראת N1 Influencers. היא ושלושה אינפלואנסרים נוספים עמדו בגיגית עם קרח במשך 15 דקות, בזמן שכבאי השגיח עליהם. כל המשתתפים פונו לבית חולים בעקבות האתגר.

"הייתי עם הרגליים בגיגית עם קרח ומלח גס במשך רבע שעה", סיפרה תמי. "כשיצאתי בסופו של דבר מהמים, חשתי כאב נוראי שלא הרגשתי בחיים שלי. שלוש מהבהונות שלי נהיו שחורות כשיצאתי מהגיגית". אושיית הרשת הצעירה ציינה שבעקבות התקרית היא הלכה לבית החולים פעמיים, בגלל שסבלה מכאבים איומים ברגליים.

"הרגליים שלי התחילו להתנפח והלכתי לבית החולים שוב", סיפרה תמי. "הרופא שטיפל בי אמר לי באותו זמן שיש סיכוי שיהיה לי קריש דם. הוא גם אמר לי שאם הייתי משאירה את הרגליים בקרח עוד דקה נוספת, היה מתפתח לי נמק בבהונות ואז הוא היה צריך לקטוע אותן". למרבה המזל, זה לא קרה.

View this post on Instagram

A post shared by Thammy Caroline (@mcthammy)

תמי העלתה בעקבות התקרית תמונה לחשבון האינסטגרם שלה ובה אפשר לראות שהיא מתאוששת מהפציעה שלה ומתניידת על כיסא גלגלים. בתיאור התמונה היא כתבה: "אם את לא יכולה לרוץ, עופי. אם את לא יכולה לרוץ, לכי. אם את לא יכולה ללכת, תזחלי. לא משנה מה, המשיכי לנוע קדימה".