זוועה ביוון: אישה בת 20 נרצחה בביתה על ידי חבורת שודדים, שעינו אותה בברוטליות עד שזו גילתה להם איפה היא ובן זוגה שומרים את המזומן והתכשיטים שלהם. ממצאי חקירת המשטרה חושפים כי השודדים, ככל הנראה חוליה של ארבעה גברים, חדרו לביתה של קרולין קראוץ' בשעות הבוקר המוקדמות וחנקו אותה למוות לפני שנמלטו מהמקום עם שלל בשווי של כ-42 אלף דולר.

שרלמבוס אנגנוסטופולוס, בעלה בן ה-32 של הקורבן, מסר עדות מצמררת לחוקרי המשטרה ובה תיאר את הזוועה שהתחוללה בביתו. לטענתו, השודדים פרצו לביתם בסביבות השעה 04:30 לפנות בוקר, דרך קומת המרתף והעירו אותם במיטתם באיומי אקדח. "הם התקשו מאוד לדבר יוונית", סיפר שרלמבוס. "הם הצמידו אקדח לראש של בתי (11 חודשים) ואיימו לרצוח אותה אם לא נגלה איפה הכסף".

View this post on Instagram

A post shared by ᴄᴀʀᴏʟɪɴᴇ ᴄʀᴏᴜᴄʜ (@_carolinecrouch_)

השודדים אז הוציאו את הבעל מהחדר, קשרו אותו לכיסא וכיסו את עיניו עם נייר דבק. בשלב הזה, הוא שמע את הצרחות של אשתו שהתחננה שלא יפגעו בבתם. לפתע, קרולין הפסיקה לצרוח וכל מה ששמע בבית היה הבכי של התינוקת. שרלמבוס הצליח בסופו של דבר להשתחרר, רק כדי למצוא את גופת אשתו הצעירה שרועה על הרצפה ליד בתם, שבכתה בהיסטריה.

גורמים המעורים בפרטי התקרית המזוויעה סיפרו שהשודדים חנקו את קרולין למוות בזמן שבתה הייתה בחדר. "הסברה שלנו היא שהם פרצו לבית דרך קומת המרתף ועשו את דרכם אל חדר השינה של בני הזוג", הוסיף אחד החוקרים. "בדרך לשם, הם הרגו את הכלב של המשפחה ותלו אותו מהרצועה על הגדר של הבית. על פי עדותו של הבעל היו בבית שלושה אנשים, אבל אנחנו מעריכים שאדם נוסף שימש בתור תצפיתן".

חוקרי המשטרה סורקים כעת את מצלמות האבטחה באזור שכונת המגורים של בני הזוג, בתקווה למצוא רמזים באשר לזהותם של אנשי החולייה. ההערכה היא שמדובר במקצוענים שעקבו אחר בני הזוג במשך זמן רב.

View this post on Instagram

A post shared by ᴄᴀʀᴏʟɪɴᴇ ᴄʀᴏᴜᴄʜ (@_carolinecrouch_)

קרולין קראוץ' התגוררה עם שרלמבוס, טייס אזרחי, באתונה והייתה בעלת אזרחות בריטית-יוונית. בחשבון האינסטגרם שלה, היא תיעדה את חיי המשפחה שלה ביוון והעלתה רק לפני כמה שבועות סרטון שבו היא נראית משחקת עם בתה בחוף הים.

תיאודורוס קרונופולוס, מדוברות המשטרה, התייחס לפרשת הרצח ואמר שהיא זעזעה את כל תושבי המדינה. "אנחנו רגילים לראות פשעים אלימים מאוד בקרב כנופיות ומשפחות פשע בעיר", ציין קצין המשטרה, "למרות זאת, הפשע הזה היה אלים ואכזרי במיוחד". בינתיים, הרשויות הציעו פרס כספי של יותר מ-364 אלף דולר למי שימסור להם מידע שיוביל למעצרם של החשודים.