תקרית יוצאת דופן במרכז מקסיקו, שם אומן רחוב פונה לבית חולים אחרי שנקלע לתגרה עם להקת נגני מריאצ'י. הקטטה אירעה בעיר מורליה, ששוכנת מערבית למקסיקו סיטי, ככל הנראה בעקבות ויכוח על הזכות להופיע בפינת רחוב מסוימת.

בסרטון שצולם במצלמות אבטחה אפשר לראות את אחד הנגנים רודף אחרי אומן הרחוב ובסופו של דבר מרתק אותו באחיזת צוואר. עד מהרה, שאר הנגנים מגיעים לזירה ומצטרפים לקטטה. בשלב מסוים נראה שהמוזיקאים עוזבים אותו לנפשו והאירוע נגמר, אבל לא. למעשה, עכשיו מתחיל החלק המעניין באמת.

האומן – יורק אש במקצועו – שולף בקבוק עם נוזל דליק, לפיד זעיר ומתחיל להצית את כל מי שמתקרב אליו. בתיעוד רואים כיצד הוא שורף את הז'קט של אחד מנגני המריאצ'י, שבורח מהמקום, ואת המכנסיים של חבר אחר מהלהקה. לאחר מכן, יורק האש המסתורי נמלט מהזירה, שלמרבה האירוניה הייתה מול מסעדה ששמה EL INFIERNO (תרגום: גיהינום).

יורק האש הוא היחיד שפונה לבי"ח בעקבות התקרית, כך לפי גורמים במשטרה. חוקר המעורה בפרטים סיפר לכלי התקשורת המקומיים שעימותים בין אמני רחוב היא תופעה מוכרת במורליה. לדבריו, מוזיקאים ולהטוטנים יכולים להרוויח סכומי כסף גבוהים ברחובות הפופולריים בעיר, ומאבקים על הזכות להופיע במקומות מסוימים יכולים לעיתים להיות אלימים מאוד.