גבר נתקע בתעלות ביוב בסין למשך שלושה ימים וחולץ רק לאחר שתלמיד נהיגה הבחין בשתי אצבעותיו המציצות מפתח ביוב באמצע הכביש. הגבר, איש זבל במקצועו, סיפר כי שוטט בעיר ונקלע בטעות לפתח ביוב תת קרקעי, ממנו לא הצליח לצאת.

כבאים שהוזעקו למקום נאלצו לעבוד במשך חצי שעה כדי לחלץ את הפועל, ולהשתמש במוטות ממתכת ובפטישים כדי לפתוח את פתח הביוב. לאחר מכן, הם שלפו את האדם העירום למחצה מהביוב והובילו אותו לבית החולים הקרוב לבדיקה רפואית.

התלמיד, שלומד בבית ספר לנהיגה ב-New Luosiwan בקאנמינג שבמחוז יונאן בדרום מערב סין, סיפר כי שמע רעש שמגיע מתעלות הביוב לפני שהבחין באצבעות המציצות של הפועל ב-18 בנובמבר. ״זה היה כאילו הוא מנסה לשלוח אות מצוקה״, אמר. לאחר ששוחח עם הפועל, סיפר התלמיד כי ״הוא אמר שהוא אסף זבל אבל הלך לאיבוד בדרכו בחזרה. הוא פסע לבד בתעלת ביוב ולא הצליח למצוא את דרכו. המבנה שלנו די גדול והוא בנוי מעל תעלות ביוב שזורמות לכל מקום. אני לא מופתע שהוא הלך לאיבוד״.

לי האונאן, כבאי בתחנת הכיבוי בעיר אמר: ״לא הצלחנו להשתמש בציוד כבד משום שהיינו יכולים לפצוע את האדם. אז הצוות שלנו שכלל 4-5 חברים היה צריך להשתמש בפטיש כדי לפתוח את פתח הביוב, שהיה מוקף בבטון. כמו כן נתנו לאדם מים ווידאנו שהוא לא מיובש לפני שהצלחנו להוציא אותו החוצה״.