זוועה בעיר החטאים: נער ונערה מלאס וגאס מואשמים ברצח המזוויע של אבי הנערה בן ה-45. על פי החשד, ארון גררו (18) וזוגתו, סיארה הלסת' (16), דקרו למוות את דניאל הלסת' והציתו את גופתו. לאחרונה, בית המשפט המקומי התיר לפרסם סרטון שנמצא בטלפון הנייד של אחד החשודים ובו השניים נראים מודים ברצח.

בסרטון אפשר לראות את הנער והנערה מתגפפים על האדמה לפני שבן ה-18 פונה אל המצלמה ואומר: "ברוכים הבאים לערוץ היוטיוב שלנו. היום השלישי אחרי שרצחנו מישהו". הלסת' המצחקקת פונה אליו ועונה: "וואו! אל תקליט את זה במצלמה". גררו אז משיב לה: "זה היה שווה את זה".

השניים נעצרו בזמן שניסו לעלות על רכבת בעיר סולט לייק, יוטה, והוסגרו ללאס וגאס. מת'יו הוקינג, בלש מחלק הרצח מהמשטרה המטרופוליטנית של לאס וגאס, התייחס לפרשה בשיחה עם חברת החדשות CBS ותיאר את זירת הפשע.

"היה בזירה ריח חריף מאוד של נוזל מצתים", סיפר הוקינג. "גופתו של הלסת' נמצאה בתוך שק שינה כשהיא שרופה לחלוטין". במקום נמצאו גם מסור שרשרת, מסור דיסק, מסור ידני ומספר רב של מכלי נוזל הצתה ואקונומיקה. לאחרונה, פורסם כי חוקרים מצאו סרטונים ממצלמות אבטחה של חנות כלבו מקומית בהם רואים את בני הזוג סוחבים את המסורים אל עבר הקופה.

הסברה הרווחת כרגע בקרב החוקרים היא שאביה של הנערה גילה את התוכנית שלה לברוח עם גררו ללוס אנג'לס ודרש ממנה להיפרד ממנו. גופתו של הקורבן נמצאה אחרי שבני משפחתו דיווחו לרשויות כי לא הצליחו ליצור איתו קשר.

מעבר לסעיף הרצח, השניים מואשמים בהצתה, שוד וגניבת כרטיס האשראי של הקורבן. במידה וגררו יורשע בכל ההאשמות המיוחסות לו, ייתכן וייגזר עליו דין מוות. בשל גילה הצעיר של הלסת', העונש המקסימלי שניתן להטיל עליה הוא מאסר עולם.