דייב גריפן אכזב את חברתו, סופי ג'יימס, כאשר אמר לה ערב לפני חגיגות יום הולדת 30 שלה, שהוא נאלץ לצאת מהבית לעבודה. הם רבו כמובן והיא הלכה לישון כועסת - אבל בבוקר הכל התהפך.

הכל קרה ביוני שנה שעברה. סופי קמה כועסת ביום הולדתה והופתעה לגלות את משפחתה הקרובה וחברים טובים מחוץ לביתה. היא חשבה שהם הגיעו לחגוג איתה יום הולדת בהפתעה, אבל לא - זה היה יותר משוגע מזה. וההפתעה האמתית שהתגלתה הייתה שדייב אירגן את החתונה שלהם לגמרי לבד, והיא קורית היום.

מאחורי גבה של הכלה - שבכלל לא ידעה שהיא עומדת להיות כלה - דייב בחר את השושבינות שלה, את אולם האירועים והאורחים שהוזמנו לאירוע. הוא אפילו ביקש מאמא של סופי לקחת אותה למדוד שמלת כלה כדי שידע מה לקנות לה. האם, שידעה שסופי לא חושבת להתחתן כי היא לא רצתה לעשות זאת אחרי גיל 29, ביקשה ממנה לבוא איתה לחנות של שמלות כלה תחת התירוץ לתת אפשרות לאמא לדעת איך בתה הייתה נראית בלבן.

ב-6 וחצי בבוקר, שעות ספורות לפני הטקס, סופי הבינה שהיא עומדת להתחתן היום - והיא פשוט זרמה עם כל מה שהחתן אירגן. "דייב באמת תכנן יום מושלם, עד הפרט האחרון. הוא איתר את חברות התיכון הוותיקות שלי כדי להיות שושבינות, הוא השכיר מכונית בנטלי לבנה. הוא אפילו מצא את שמלת הכלה שחלמתי עליה עם קצת עזרה מאמי", אמרה סופי.

"יש לי מוניטין של חולת שליטה וכמובן שלא הייתה לי שליטה על החתונה שלי בכלל - אבל לא יכולתי לבקש למשהו טוב יותר מזה", אמרה סופי, "זו הייתה אגדה. דייב באמת חשב על הכל".

דייב וסופי הכירו ב-2011 והביאו ילד לעולם שנה לאחר מכן. הם התארסו ותכננו להינשא, אבל אף פעם לא פינו את הזמן לתכנן את האירוע, ועם השנים העניין הזה פשוט נדחק הצדה. "התחלנו בהתלהבות, חיפשנו אולמות ושמלות. רצינו לחסוך לפני שסגרנו תאריך ואיכשהו זה פשוט המשיך לזוז קדימה לעתיד", אמרה הכלה. מזל שמישהו  תפס פיקוד על העניין.