אשלי וג'יי פי רוזנבאום הכירו בריאליטי האמריקאי "הרווקה" לפני למעלה מעשור, שם נישאו. השניים, שרגילים למערכת יחסים תחת אור הזרקורים מספר שנים, כבר חסינים בפני ריקושטים מול למעלה מ-300 אלף העוקבים שיש לאשלי ברשתות. אלא שתגובה של אדם זר לתמונות שפרסמה, זמן קצר לאחר שנולדה בתם הקטנה, הצליחה להשפיע על חייהם מקצה לקצה. 

כפי שנוהגים הורים טריים רבים, אשלי העלתה תמונות מתוקות של בתה, אסקס – לפני שהתגובה המדוברת הסבה את תשומת לבה. תחילה היא התעלמה, אבל זה נשאר איתה. "כשהבת שלנו נולדה, פרסמתי תמונות שלה ומישהו כתב לי הודעה שאומרת 'היי, קחי אותה להיבדק. תבדקי את זה כי לבן שלי היה אותו דבר'", סיפרה אשלי למגזין PEOPLE.

בעצת המגיב האלמוני, אשלי אכן לקחה את בתה להיבדק. שם, נמצא כי "היה לה טורטיקוליס (צוואר מסובב)", כפי שסיפרה למגזין, נדהמת מכך שזר שהגיב לפוסט שלה - צדק באשר לאבחנה הרפואית.

View this post on Instagram

A post shared by Ashley Hebert (@ashleylynnrosenbaum)

 

לפי המרכז הרפואי האמריקאי ג'ונס הופקינס, טורטיקוליס "הוא פיתול של הצוואר שגורם לראש להסתובב ולהיות מוטה בזווית מוזרה". בעוד שהסיבה המדויקת לנטייה הצווארית אינה ידועה, סיבה אפשרית להימצאותה בקרב תינוקות נתפסת כ"פציעה בשריר הצוואר בלידה".

מדובר במצב קל לטיפול אם הוא אכן מאובחן בזמן – כמו במקרה של אשלי וג'יי פי, שנישאו ב-2012 וחולקים שני ילדים; לאסקס יש אח גדול בשם פורדהם, אולם נישואי הוריהם לא צלחו וב-2021 הם התגרשו. את המשמורת על ילדיהם הם מחלקים ביניהם באופן שווה.

View this post on Instagram

A post shared by Ashley Hebert (@ashleylynnrosenbaum)