פרשת הרצח של אושיית רשת מטקסס קיבלה תפנית בלתי צפויה, כאשר בן זוגה שם קץ לחייו רגעים ספורים לפני שרשויות האכיפה הצליחו לעצור אותו. גופתו של טום שרקי (50), בעלה של אלכסיס שרקי (26), נמצאה ללא רוח חיים בעיר פורט מאיירס, פלורידה, בדירה של בתו מנישואים קודמים.

פרשת הרצח של אלכסיס שרקי התפוצצה בסוף השנה שעברה, כאשר היא נעלמה באורח מסתורי מביתה בעיר יוסטון ב-27 בנובמבר. פחות מיממה מאוחר יותר, אחד מעובדי התברואה העירוניים מצא את גופתה בסמוך לאחד הכבישים הראשיים בעיר כשהיא ערומה לחלוטין.

בעקבות ההודעה שנמצאה גופתה של אלכסיס, טום פרסם שורת פוסטים בחשבון הפייסבוק שלו ובהם הספיד את אשתו. "את עולמי, את הכל בשבילי", הוא כתב. "את האחת והיחידה שלי. אני כל כך אבוד עכשיו בלעדייך". אף על פי כן, עד מהרה התברר שטום הוא למעשה החשוד היחיד ברצח של אלכסיס.

גורם המעורה בפרטי הפרשה טען כי בעלה של אושיית הרשת היה היחיד עם האמצעים, ההזדמנות והמניע לרצוח את אשתו – שתכננה על פי מקורבים להתגרש ממנו בגלל התפרצויות האלימות שלו. כמו כן, הוא הוסיף: "לטום יש רקע של אלימות במשפחה והוא שיקר לאורך כל החקירה".

View this post on Instagram

A post shared by Alexis Sharkey | Mentor (@alexissharkey)

טום טען מאז חודש נובמבר כי הפעם האחרונה שראה את אשתו הייתה כשזו נסעה מביתם במכוניתה כשהיא תחת השפעת אלכוהול. "אמרתי לה שהיא לא יכולה לנהוג אם היא שתתה אלכוהול, אבל היא יצאה בלאו הכי" סיפר. "אנשים דורשים ממני 'לספר את האמת', אבל אני לא חייב לאף אחד כלום. אני אתן לעניינים להתגלגל כפי שהם. אני יודע טוב מאוד מי אני ואיך היו החיים שלי עם אשתי".

צו מעצר הוגש נגד טום כבר בחודש שעבר, אך החשוד הצליח לחמוק מהרשויות במשך השבועות האחרונים. ביום רביעי האחרון, קציני מרשל פדרליים כיתרו את החשוד בדירה של בתו – אך החשוד שם קץ לחייו רגעים ספורים לפני שאלו פרצו את הדלת.